Rachel Bilson Len zdieľanú poznámku o zriedkavej láske pre Hayden Christensen

Keďže Rachel Bilson sa prvýkrát stretol s Haydenom Christensenom už v roku 2007, fanúšikovia vedia, že je to výnimočná príležitosť, keď je vidieť vystúpiť s Hviezdne vojny herec, oveľa menej zdieľanie podrobností o ich spoločnom živote na sociálnych médiách. Ale v stredu, notoricky súkromná hviezda porušila vlastné pravidlá na počesť mimoriadnej príležitosti a zdieľala sladkú správu o svojej láske.

“Happy Birthday Handsome”, O.C. alum, ktorý zdieľa 2-ročnú dcéru Briar Rose s Christensenom, označil prekvapujúcu zblízku Instagramovej fotografie otec. (A to ukazuje, že stále žije až do svojej srdcovej reputácie na 36.) Sneaking v srdci emoji, herečka pokračovala: “Milujeme vás toľko” pred upozornením fanúšikov na ďalší veľký míľnik pre páru, ktorý privítal svoju dcéru Október 2014.

“# 10 rokov a účtovníctvo,” napísala, sladko pripomínajúc rok, keď ju stretla skokan spolu s hviezdičkou s výkrikom značky hashtag. “Superdaddy #Birthdayboy.”

Happy Birthday Pohľadný ❤️ milujeme vás toľko # 10roky a počúvanie # superdaddy #birthdayboy

Príspevok, ktorý zdieľa @rachelbilson

RELEVANT: Rachel Bilson Vyrobil O.C. Reunion Happen

O niekoľko rokov neskôr, ostatné, hovoria, je história. Je ťažké uveriť, že je to desať rokov, kedy sa tento pár stretol!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map