Rachel McAdams prerezáva sexy postavu v sochárskej ateliére Versace šaty u doktora Strange Premiere

Rachel McAdams prináša úžasný nový zmysel sochárskym červeným kobercovým dresingom v premiére Los Angeles v jej novom filme, Doktor Strange.

Vo štvrtok vo večerných hodinách herečka posilnila svoje vedúce postavenie dámy tým, že urobila dramatický vstup do prašenej ruže Atelier Versace šaty z kolekcie módneho domu v roku 2016. Bezšvárový vyrezávaný šaty súčasne prikázal pozornosť a ukázal hviezdnu tónovanú postavu s veľkým krídlom, ktoré sa pretiahlo cez pás a korzet a skončilo vo veľkej prednej ruffle, ktorá obsahovala prameň fialového hodvábu z orchidea. Odvážna stehná vysoká štrbina priniesla úžasnú povrchovú úpravu šikovnému súboru.

Ohromujúci 37-ročný, ktorý hviezdou oproti láskyplnému záujmu Benedikta Cumberbatcha vo vysoko očakávanom filme Marvel zvýšil svoju malú postavu s jednoduchými svetelnými šedými plošinovými čerpadlami a pridali šperky H. Stern, ružovú ružovú rúž, purpurové dymové oko a sexy roztrúsené vlny na dokončenie svojho červeného koberca zblízka.

SÚVISIACE: Posledná štátna večera Michelle Obamovej vyzýva na Rose Gold Atelier Versace

VIDEO: Vyzerá to najlepšie z 5 červených kobercov Rachel McAdams

Doktor Strange hitov divadiel na 4.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 10 =

map