Rachel Zoe a Rodger Berman oslavujú 25-ročné výročie prvého dňa: “Soulmates”

Je to už 25 rokov od chvíle, keď módna dizajnérka Rachel Zoe a hlupák Rodger Berman vyšli na svoj prvý deň a ešte stále vyzerajú ako na hlave. Berman sa v pondelok odviezol do Instagramu, aby sa s ním podelil sladkou fotkou, v ktorej sa bozkával s nevestou, a správa vás bude veriť v lásku.

“Moje prvé stretnutie s @rachelzoe bolo pred 25 rokmi dnes. Odvtedy som do nej v láske, “napísal. “Dieťa milujúce vás je najjednoduchšia vec, akú som kedy urobil. Ste úžasná matka, manželka a priateľ. Získanie môjho života s vami je skutočne dar. “

Môj prvý dátum s @ rachelzoe bol pred 25 rokmi dnes. Odvtedy som do nej v láske. Dieťa milujúce vás je najjednoduchšia vec, akú som kedy urobil. Ste úžasná matka, manželka a priateľ. Získanie môjho života s vami je skutočne dar.

Fotografia vyslaná Rodgerom Bermanom (@rbermanus) na

Je zrejmé, že tento pocit je vzájomný: Zoe poslala fotografie a správu, ktoré sa stali mŕtvymi. “Hneď späť na vás @rbermanus #isitweirdtoregrammyhusband # 25yearsstrong #soulmates,” napísala jej post.

Štylista celebrít a súčasný generálny riaditeľ spoločnosti Rachel Zoe, Inc. sa oženil menej ako päť rokov po svojom prvom dátume v roku 1996 a má dve deti spolu, 5-ročný Skyler a 2-ročný Kaius.

Úžasný deň s krásnou rodinou vďaka @mamaandtata oslavujúcim @shoprachelzoe

Fotografia vyslaná Rodgerom Bermanom (@rbermanus) na

SOUVISLOSTI: Rachel Zoe zdieľa rozkošný Obsessions svojich synov: Snapchat a Classic Rock

Táto módna rodina sa nedokázala dostať k nejmenším.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − = 38

map