Ralph Lauren odhaľuje tímové otváracie ceremónie v USA Olympijské uniformy a sú to vrchol Americana

Dnes Polo Ralph Lauren odhalil uniformy, ktoré tím USA budú športovať na slávnostnom otvorení olympijských hier v roku 2018 v Pyeongchang v Južnej Kórei 9. februára – a sú vrcholom Americana.

Navrhnuté vo farebnej palete červenej, bielej a modrej farby, majú uniformy moderné, technicky vylepšené výkony, ktoré sú prerušované klasickými ľudovými referenciami: štíhly moto rifle, strapcové kovbojské rukavice, trikolorný vlnený pletený sveter, námořní bandana a hnedé topánky so šnúrkami s červenými šnúrkami.

VIDEO: Olympijské hry 2018: Zimné hry číslami

 

“V spoločnosti Ralph Lauren sa vždy snažíme oslavovať amerického ducha, ale tiež chceme mať pohľad. Červená, biela a modrá citlivosť je niečím, v čom veríme, ale chceli sme túto myšlienku znovu objaviť aj pre moderného ducha dnešných športovcov, “povedal šesťnásobný oficiálny hráč tímu USA V štýle v e-maile.

Urobili tak čiastočne tým, že obdržali technológiu nosenia, v ktorej vložili obmedzené vydanie športovcov s vnútorným vykurovacím systémom vyrobeným z vodivého uhlíka a strieborného atramentu a vytlačili v podobe americkej vlajky.

“Okrem pridania dodatočného tepla technológia dodala modernosť kultovému štýlu olympijských outfitov,” uviedla spoločnosť a vysvetľuje, že technológia založená na batériách, ktorá ponúka tri nastavenia tepla a trvá až 11 hodín, znamená “zachovať [športovci] sú v teple, aby udržali svaly krehké, aby sa ubezpečili, že sa nestretli pred výzvami nasledujúceho dňa a nasledujúcich dvoch týždňov. “

TK

Náčrty mužských a ženských otváracích obradov

S láskavým dovolením Ralph Lauren

SÚVISIACE: Katie Couric sa vracia do NBC na zimné olympijské hry

Navrhnuté a vyrobené v Spojených štátoch, uniformy boli vytvorené pomocou tkanín pochádzajúcich od miestnych predajcov, v súlade s prístupom projektu Made in America.

Urobte si rolovanie, aby ste videli uniformy, ktoré modeloval olympijský freestyle lyžiar Gus Kenworthy a olympijský snowboardista Jamie Anderson plus viac z oficiálnych náčrtov slávnostného otvorenia Polo Ralph Lauren.

TK

Gus Kenworthy v mužskej otváracej ceremónii 

S láskavým dovolením Ralph Lauren
TK

Náčrty ženských neformy

S láskavým dovolením Ralph Lauren
TK

Snowboardista Jamie Anderson nosí ženskú obradovú slávnostnú ceremóniu

S láskavým dovolením Ralph Lauren
TK
S láskavým dovolením Ralph Lauren
TK

Gus Kenworthy

S láskavým dovolením Ralph Lauren
TK
S láskavým dovolením Ralph Lauren

Zbierka Polo Ralph Lauren USA 2018 bude k dispozícii na zakúpenie na vybraných obchodoch Ralph Lauren a na stránkach RalphLauren.com a TeamUSAShop.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 75 = 81

map