Raquel Welch je stále siréna v 76. rokoch

Prosím, Raquel Welch, učíme vaše cesty. Ekonomická herečka vystúpila vo štvrtok v noci v Beverly Hills na podporu fundraisera pre Farrah Fawcett Foundation v Barneys New York a stále sa nemôžeme zastaviť.

Bomberová herečka, ktorá je 76 (!), Urobila dosť vyhlásenie v celokrémovom vzhľade, ktorý budeme kopírovať, ASAP. Welch spároval svetlo béžový oblek s náušnicovým hedvábným gombíkom, podpätkami s otvorenou špičkou, sáček v koordinačnom odtieni a sexy vytlačeným pásom Dolce & Gabbana, ktorý roztrhol sofistikovaný vzhľad. Neprekvapujúco, jej objemné “to bolo na mieste, dokonale dopĺňajúce jej zlaté obruče.

TK
Matt Winkelmeyer / Getty

Viete, čo hovoria: Vtáky z peria sa zhromažďujú a nemožno opísať Welchovu pozornosť s priateľkou Alanou Stewartovou lepšie. Stewart, bývalá manželka Rod Stewart, je sama sebou a my len zomrieme, aby sme poznali jej tajomstvá krásy..

TK
Matt Winkelmeyer / Getty

SPOJENÉ: Najobľúbenejšie plavky

Obe krásy mali podporu svojmu blízkemu priateľovi a bývalému Charlieho anjel hviezda Farrah Fawcett, ktorá v roku 2009 zomrela na rakovinu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 57

map