Reakcia Adama Levina na Blake Shelton Víťazný najsexiálnejší človek je naozaj prekvapujúci

V prípade, že ste nepočuli, Blake Shelton je ľudia‘s Sexiest Man Alive 2017, ale nebojte sa, keby ste boli mimo slučku. Shelton je hlas súhlasil aj Adam Levine, kým Shelton osobne neuviedol svoj nový lesklý titul s ním v čo najväčšej možnej miere..

Shelton zaviazal Levine a veľa ho odviezol cez golfový vozík, kde čakal prekvapenie. Strategicky umiestnením Levine pred murovanú nástennú maľbu Shelton pripravil svojho priateľa a kolegu. 

“Je to skvelý zdroj pýchy a vyhrám,” povedal. “Ste pripravení?

Trvalo chvíľu, kým si Levine uvedomil, čo presne vidí: gigantickú maľovanú nástennú maľbu Sheltonovho najsexiálnejšieho človeka. ľudia. Po tom, čo Levine spočiatku odpovedal jednoduchým “čo”, vypracovala Shelton.

Blake Shelton je ľudia “najsexiálnejší človek žijúci”! ��

http://people.com/sexiestmanalive2017

Poslal The Voice v utorok 14. novembra 2017

“Pozrite sa, ako sexy,” povedal Shelton. “Prečítajte si to, čo hovorí” najsexiálnejší človek žijúci “, čo znamená, že som najsexišší muž, ktorý žije práve teraz.”

Napriek svojmu hravému žartu a rivalite Hlas, Levine odpovedal čistou pýchou a obdivom pre svojho priateľa a bol príliš sladký pre slová.

“Človeče, som na teba hrdý,” povedal. “Pretože som len priatelia s inými SMA.”

SÚVISIACE: Gwen Stefani myslí Blake Shelton Je “Perfektný” najsexiálnejší človek žijúci za najsladší dôvod

Samotný Levine získal v roku 2013 titul Sexiest Man Alive, o ktorom vedel Shelton. V skutočnosti to bola jedna z vecí, ktorú Shelton očakával najviac, aby si sám vyhral.

“Nemôžem sa dočkať, kým to neudržím Adamovmu zadku,” povedala Sheltonová. “Hrdý ako ja a cťou, že sa ma pýtali, je to naozaj jediná vec, na ktorej ma záleží.”

Dva najsexií ľudia žijú na jednom posudzovacom paneli? Myslím, že to robí Hlas najpochybnejšia show v televízii. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 47

map