Reebok urobil tieto tenisky Lisa Frank realitou

Teraz sú niektoré farebné kopy ísť s vašou Lisa Frank pyžamá a pohľadnice.

V súlade s oživením značky sa spoločnosť Reebok spojila s Lisou Frankovou a vytvorila klasický kožený tenisky s veľmi farebným twistom. Kopy sú zakryté v dizajnom Lisa Frank ako neónové popínavé ruže, šteňatá a predčasné mačiatka a podpisujú ju striebornými značkami.

Ak chcete vziať veci do zárezu (a dať ešte viac dotyk Lisa Frank), šnúrky na tenisky sú tiež pestrofarebné.

“Je to naozaj späť do školy bez pár klasických koží inšpirovaných @ lisa_frank? #LisaFrank #BackToSchool #Klasická koža #Táto klasika #BlastFromThePast,” Reebok označil zábery topánok, ktoré sedia v krabici obklopenej farebnými, trblietavými Pom poms.

Je to naozaj späť do školy bez páru @ lisa_frank inšpirovaných Classic Leathers? #LisaFrank #BackToSchool #ClassicLeather #thisISclassic #BlastFromThePast Kliknite na odkaz #linkinbio, aby ste videli, ako sme pracovali so ženou za tou ikonickou značkou na vytvorenie jedinečnej obuvi. Repost: @reebokclassics

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Reebok (@reebok)

“Vždy som bola dievčaťa na teniskách a ja som naveky hľadajúca zábavné nové štýly,” povedal Frank v rozhovore pre Reebok. “Niekedy dokonca vyrábam vlastné tenisky, pridávam výšku do plochého páru šnurovacích švov, občas som si maľoval tenisky a všetci ich milovali!”

Aj keď fanúšikovia Lisa Frank sa divili pri pohľade na kopy, existuje jedna veľká výhra: Vyjadrila iba svoje návrhy na dvoch pároch topánok Reebok Classic Leathers s limitovanou edíciou. Tieto páry idú dvom šťastným ľuďom, ktorí píšú – a majú najlepšie odpovede – na otázku: “Aký je váš obľúbený trend z vašich dní späť do školy?” na @ReebokClassics a @LisaFrank.

SÚVISIACE: Debit karty Lisa Frank sú teraz vecou

Nie je lepší čas ako teraz, než sa úplne ponoriť do nostalgie 90. rokov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 23 =

map