Reese Witherspoonová reaguje na jej ohrozenie! Kategória v režime Most Reese Witherspoon

Reese Witherspoon fanúšikovia a ohrozenie! diváci dostali príjemné prekvapenie v pondelok večer, keď filmy na Oscara, ktoré zvíťazili v herečke, ovládali celú kategóriu na hernej show.

Reese Witherspoon Lead
Mike Marsland / Mike Marsland / WireImage

Táto kategória sa začala pomaly a ľahko, prežívajúc najzákladnejšie vedomosti RW s otázkou o filme, v ktorom vykresľovala “Singer June Carter” (Čo je Prejdite po linke?). Súťažiaci Daniel bzučal rýchlo, ale nemohol prísť s titulom dosť rýchlo. Zadajte: Emily (ktorej znalosť RW je taká rozsiahla, že nepotrebuje žiadne priezvisko – filmy Madonna RW, ak budete mať).

Emily ukradla kategóriu, s istotou odpovedala na každú otázku s klasickým filmom z filmu Witherspoonových favoritov fanúšikov.

Samozrejme, Witherspoon sama zachytila ​​vietor tohto neuveriteľného okamihu ohrozenie! históriu a pridal ju neuveriteľne Reese Witherspoonovej – dva centy: “Musíš byť rýchlejšie, Daniel! Cesta ísť, Emily! @ Jeopardy to urobil môj deň !, “ona tweeted pozdĺž videoklipu z epizódy.

P.S. ohrozenie!, ak niekedy potrebujete niekoho, kto napíše Reese Witherspoon-themed otázky (er-odpovede), V štýlepersonál je pripravený a ochotný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 9 =

map