Reign Disick vyzerá rovnako ako táta Scott v Kourtneyovej Kardashianovej novej fotografii

Život Kardashian-Jennerov je dobre zdokumentovaný, ale nejaký 1-ročný Reign Disick sa podarilo vyrastať z zakrpateného dieťaťa do bona fide batoľa predtým, než by sme mohli povedať “Calabasas.” Vo štvrtok mama Kourtney Kardashian zdieľa rozkošnú fotografiu Instagramu Kráľ a jeho 3-ročná sestra Penelope a nemôžeme sa dostať cez to, ako toľko z nich vyzerá ako ich otec, Scott Disick.

V roztomilej snap tri jesť v LA Polo Lounge (fave miesto pre reality hviezda, súdiac podľa jej účtu Instagram), ako sa Penelope cuddles až k jej slávnej mama a Reign munches na chutné občerstvenie, zatiaľ čo stojí a používa Kardasian je ruka pre podporu.

����

Fotografie vyslaná Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) na

KÚPIŤ: Kourtney Kardashian spája Snapchat s jedným epickým príbehom

Vyzerá to tak, že hviezda mala zábavný deň: Kardashian sa po obťažovaní s rozkošnými špičkami tešil na dievčenskú noc s modelkami Lily Aldridge a Mirandou Kerrom, ako aj Michaeline DeJorou z vlasovej starostlivosti John Paul Mitchell.

Ukážem vám moje.

Fotografie vyslaná Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) na

Len ďalší deň v živote Kardashiana.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 + = 21

map