Renée Zellweger je 47! Pozri ju nádherná transformácia krásy

Šťastné narodeniny Renée Zellwegerovej! Herečka, ktorá je možno najlepšie známa pre hranie titulnej roli Bridget Jonesov denník, 47 dnes. Po viac ako dvoch desaťročiach v hereckom bizóde získala Zellwegerova ocenenie za svoju prácu a ako výsledok získal tri Zlaté guličky a Oscara.

Skôr ako spomaliť jej rolu s uplynulými rokmi, herečka zostáva zaneprázdnená s non-stop plán projektov. Od dokončenia natáčania Bridget Jonesovo dieťa, tretia v Bridget Jones franchisu, v obklopujúcom filme sa objavila úloha Zellwegerovej Celá pravda, oproti Keanu Reevesovi. Dátum vydania filmu je nastavený na 10. júna 2016.

SÚVISIACE: 6 Hysterické GIFS na oslavu Bridget Jonesovho denníka 15. výročie

V posledných rokoch hviezda prešla početnými červenými kobercami, hľadajúc sviežu tvár a plný života. A tak, na počesť svojho veľkého dňa, sme zažili najkrajšie chvíle Zellwegera, ktoré sa od začiatku 90. rokov objavili na hollywoodskej scéne. K dnešnému dňu je rovnako nádherná (a staršia!) Ako vždy. Pozrite si sami na fotografiách vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 52

map