Renée Zellwegerová vyzerá veľmi elegantne na premiére Bridget Jonesovej v New Yorku

Ďalší deň, ďalšia stehenná vysoká štrbina pre Renée Zellwegerovú. Herečka sa zúčastnila premiéry v New Yorku Bridget Jonesovo dieťa v pondelok v noci nosiť uber-chic strapless stĺpové šaty s dramaticky vzorované sukne. Čierna rozdrvená sametová šatka ukázala 47-ročnému štíhlemu hornému telu, zatiaľ čo v strede hnedej a zelenej sukne vystupovala vystupujúca štrbina. Zellweger si udržal svoj make-up na minimum pre túto udalosť a vyzdobil zlaté zámky v nízkych šibeniciach s jediným voľným úponom,.

Bridget Jonesovo dieťa je treťou splátkou vo franchise založenom na knihách Helen Fielding, ktoré svedčia o romantickom nešťastí báječne nepríjemného Bridget Jonesa (hral Zellweger). Tentokrát sa Bridget ocitne neočakávane a očakáva sa, kto je otec: Patrick Dempsey alebo postavičky Colina Firtha.

Zellweger sa zastavil na červenom koberci, aby s ním hovoril ľudia o tom, že museli nosiť protézu pre film.

“Bolo horúce a ťažké a nebolo veľmi príjemné, ale na rozdiel od dámy, ktoré majú skutočný zážitok, musím to vziať na konci dňa,” povedala. “Takže sa nemôžem sťažovať, skutočne to spôsobilo, že táto skúsenosť je autentickejšia, pretože moje nohy ma obťažovali, cítili ste to.”

SÚVISIACE: Renée Zellweger urobí elegantné vyhlásenie v Satin na Bridget Jonesovo dieťa Svetová premiéra

Bridget Jonesovo dieťa je splatné v amerických divadlách 16. septembra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 8

map