Reštartuje sa Gilmore Girls Netflix Reboot

Život je krátky, hovorte rýchlo a pripravte sa na sledovanie mnohých Netflixov! Po mesiacoch povesti a špekulácií sa oficiálne potvrdila dlhoročná a obľúbená séria CW, Gilmore Girls, je reboot na Netflix, podľa Hollywoodský reportér.

Netflix a Warner Bros. Television uvoľnia nové epizódy a hviezdy show vrátane Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn a Keiko Agena sa vrátia. Nebolo potvrdené, či Melissa McCarthyová, ktorá hral na Sookie St. James na výstave, bude tiež späť, pretože bola dosť zaneprázdnená od skončenia série v roku 2007. Pôvodní producenti a tvorcovia Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino tiež sa vrátiť k napísaniu a usmerňovaniu série.

SÚVISIACE: Kompletný sprievodca pre všetky milované predstavenia a filmy nastavené na návrat

Veľmi nadšený Graham sa zobral na Twitter, aby zdieľa veľkú novinku s fotografiou, že drží sako zo sady a titulok: “MÔŽEM POTVRDZIŤ: je to čas pre mňa a toto bundy som v roku 2007 ukradol, aby som sa vrátil do práce . “

Netflix sa tiež dostal do zábavy na svojich účtoch v sociálnych médiách s kolážovým obrazom pudelov a titulkom “OY s pudlami už, vidíme vás na sade, Amy Sherman-Palladino”, v súvislosti so slávnou líniou zo show.

Názov reštartu a letecké údaje neboli oznámené. Počet epizód tiež nebol uvoľnený, ale formát sa očakáva, že sa bude skladať zo štyroch 90-minútových epizód / mini-filmov, ktoré sa budú konať počas inej sezóny v jednom kalendárnom roku.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Nostalgia-indukujúce Trailer pre New Series Fuller House

Hoci séria, ktorá sa sústreďuje na životy Lorelai a jej dospievajúcej dcéry Rory v ich nepredvídateľnom meste Connecticut, nebol nikdy hit hit, vyvinul sa oddaný, ktorý získal druhý život, keď rerun debutoval na ABC Family a neskôr na Netflix. Z ženských kofeínových, rýchlo hovoriacich schopností, z množstva obskúrnych popových kultúrnych referencií a atraktívnej feministickej atmosféry – nehovoriac o niektorých absolútne očarujúcich záujmoch lásky – sa prehliadka úplne zbožňuje. Reboot je určite hitom, pretože nie je to len show, “je to životný štýl.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 14

map