Rihanna len uvoľnila dve hudobné videá s Drake pre jej novú pieseň “Práca”

Keď Rihanna v piatok uvoľnila 30 sekúnd naháňačku pre jej “prácu” hudobné video, vedeli sme, že sme sa rozhodli pre liečbu, ale to, čo sme získali, bolo viac, než sme kedy očakávali. 

Dnes RiRi upustila od pieseň takmer osemminútové video a obsahuje dve úplne odlišné hudobné videá. Hej, Rihanna nikdy nebola advokátom pre “menej je viac”. 

V prvom videu, riadenom režisérom X, spevák tancuje sama a s Drakeom v karibskom nočnom klube. Rihanna nosí sieťové šaty maxi v žltých, červených a zelených pásikoch cez skromný bikín v rovnakej farebnej schéme. Jej vlasy sú v tupých boboch s náramkami a nohy sú zdobené nohavičkami. 

Ale v skutočnej móde Rihanna, jedno perfektné hudobné video nestačilo a hneď po tom, čo sa obrazovka zahmlieva v klube, začína nový klip, ktorý riadi Tim Erem. V tomto sa RiRi a Drake zúčastnia sláčikov v miestnosti osvetlenou tým, čo vyzerá ako fialové svetlá. Spevák je na druhom videu dlhý v páse a má na sebe veľmi riskušnú čiernu krajkovú čiapočku spárovanú s hodvábnou minisukničkou. 

SÚVISIACE: 13 krát Rihanna vyzerala ako skutočná princezná

Sledujte plné hudebné video vyššie a pripravte sa na to, aby ste ho odfúkli. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 + = 81

map