Rihanna nosí plávajúcu, priehľadnú detskú obuv ako minidress

Nechajte to Rihanne, aby sa plášť plášťa (áno, RAINCOAT) do sexy pohľad na noc v meste. Bad Girl RiRi vystúpila v Santa Monice v štáte Kalifornia v stredu večer v talianskom spoločnom dome Giorgio Baldiho na sebe len na fento Puma a stále vyzerala ako najlepší oblečený človek v miestnosti.

Kráľovná vyzerala bez námahy sexy v ružovej ružovej pláštenke z jej jarnej kolekcie s Puma so zdanlivo ničím pod ním. Spárovala odvážny kúsok so zodpovedajúcimi holými logom čerpadlami z vlastnej línie, vrstvenými zlatými náhrdelníkmi a červenou peňaženkou (obchodom podobným štýlom tu) a odviedli ženský vzhľad pomocou diamantových čapov, hlavného topknotu a docela ružového očného tieňa.

júl 12, 2017

Nechajte to Rihanne, aby sa pláštenka vyzerala sexy. Spievajúci spevák vystúpil v Santa Monice, v Kalifornii, ktorý nosil len vetraný, čistý Fenty Puma. Spárovala odvážny kúsok so zodpovedajúcimi holými logom čerpadlami z vlastnej línie, vrstvenými zlatými náhrdelníkmi a červenou peňaženkou (obchodom podobným štýlom tu) a odviedli ženský vzhľad pomocou diamantových čapov, hlavného topknotu a docela ružového očného tieňa.

Maciel / NGRE / BACKGRID

Všetci, prosím, dávajte potlesk ženu, ktorá sa práve pláva do plášťov sexy. Váš ďalší oblek na daždivý deň práve získal oveľa viac módy vpred – stačí vytiahnuť Rihannu a niesť nohavice.

SÚVISIACE: Rihanna prináša svoju päťstojovú show Puma Späť na NYFW

Pozrite sa na jej najlepší a najodvážnejší uličný štýl vyzerá v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 3 =

map