Rihanna oprášila diamanty, aby spustila herňu Chopard šperky v Cannes

Rihanna bola najjasnejší diamant na filmovom festivale v Cannes štvrtok v noci. 29-ročná speváčka “Láska na mozgu” usporiadala večeru s Chopardom na oslavu začatia spolupráce so švajčiarskou značkou šperkov.

V bezšvové, čiernej organza Ralph & Russo šaty, vlastné topánky Giuseppe Zanotti a Roger Vivier spojky, RiRi bol obrazom nadčasový štýl pre hviezdy-husto udalosť. Od jej uší až po špičky prstov, malý zlý bol tiež opatrný nosiť dosť chopard bling jazdiť ju Ocean’s Eight charakteru do šialenstva.

TK
Pascal Le Segretain / Getty

Grammy-víťaz je veľmi očakávaný collab s ikonický švajčiarska značka je údajne inšpirovaný jej ostrovy korene a funkcie kývnutie do záhrady svojho rodného Barbados a náznaky živé postriekanie farby z karnevalu.

“Vždy som bola v láske s vynikajúcimi šperkami Chopard, takže skutočne navrhovať zbierky s nimi je niečo, čo stále nemôžem uveriť,” povedala Rihanna v oficiálnej tlačovej správe pre svoju zbierku. “Bol to naozaj neuveriteľný proces a ja som sa naučila toľko! Nemôžem čakať na to, aby to všetci videli.”

“Rihanna a ja sme úzko spolupracovali na zbierkach, takže môžete cítiť jej nezastaviteľnú energiu, silnú kreativitu a vlastný zmysel pre dizajn v každom kuse,” uviedla minulý mesiac podpredseda a kreatívna riaditeľka značky Caroline Scheufele. “Svojím jedinečným štýlom predefinuje spôsob, akým ľudia vidia a nosia šperky.”

# Cannes2017

Príspevok zdieľaný badgalriri (@ badgalriri)

SPOLUPRÁCA: Rihanna spolupracuje s Chopardom na novej kolekcii šperkov

Rihanna má deväťdielnu zbierku Chopard od 1.460 dolárov a bude k dispozícii v júni.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 + = 64

map