Rihanna sa chystá bez podprsenky v plnohodnotných kvetinových nohavičkách

Ak sú tri trendy, potom sa chystá obliekanie obrovský. Po prvé, Kendall Jenner odhodil podprsenku, aby nosil biele biele mini oblečenie v N.Y.C. Potom, Selena Gomez voľný-boobed v ohnivom oranžovej číslo. A teraz Rihanna vykročila v najodvážnejšom vzhľade: úplné vrcholové plodiny, bez podprsenky.

Speváčka bola spozorovaná v Miami, kde natočila hudobné video s DJom Khaledom z nadchádzajúceho albumu, vďačný, podľa ľudia. RiRi natáčala v mestskej štvrti Little Haiti, keď ju fotografovali s fotografmi, požehnaním nás s týmito neuveriteľnými fotografiami jej vzhľadu.

VIDEO: Sorry Boys! Rihanna ukradne show počas NBA finále

Kráľovná rozhádzala čistú ružovú špičku so zodpovedajúcou bandánkou na hlave, ružovými okuliarmi a masívnymi náušnicami na oblúkom. Ale to nebola ani tá najodvážnejšia časť jej vzhľadu, pretože Rihanna spárovala svoj priehľadný vrchol s dvojicou skintight Balenciaga kvetinových nohavíc, ktorá sa rozšírila do dvoch zodpovedajúcich stiletto topánok ($ 507, matchfashion.com).

Práve včera mala speváčka perfektné tlmenie späť na článok, ktorý sa trápil telom, a používal Gemovi Mane. “Ak ma nemôžete zvládnuť na mojej Gucci Mane v roku 2007, nezaslúžiš si ma na mojej 2017 Gucci Mane.”.

SÚVISIACE: Vyskúšajte Najnovšie Rihanna Fenty x Puma Drop

Udržujte zabitie, RiRi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 6 = 16

map