Rihanna spomalí na Olive Fringed Jumpsuit na VMAs After Party s Drake

V skutočnej móde Rihanny, 28-ročná speváčka poskytla 2016 MTV Video Music Awards veľa energie a veľa módneho momentu. Tohtoročná víťazka ceny Michael Jackson Video Vanguard zachytila ​​pohľad národa, keď obliekla kolekciu nádherných a charakteristických eklektických súborov – v štýle od rybárskych sietí a podprsenky až po šaty. Avšak jeden pohľad, ktorý nevytvoril vzdušné vlny – a celkom pravdepodobne bol najhorúcejší vzhľad RiRiho v noci? Jej výstroj pre VMAs po party.

proti speváčka nosila plunžrú, čistú bielou bielou kombinézu, ktorá sa zúčastnila party v klubu Up & Down v New Yorku na slávnostných slávnostiach, ktoré sa konali v jej cti a ktoré jej hostila jej nahrávacia spoločnosť Roc Nation. Rihanna dopĺňala drapeíu, vyzerala strašidelne, strčila si vlasy do pevného hrnca a nosila pár nadpriemerných zlatých krúžkov, zodpovedajúcu vápno sfarbenou látku Sarara Couture a pár kovových zlatožltých čerpadiel.

rihanna VMA Looks 3
AKM GSI

Aj v prítomnosti na oslave spolu s Rihannou bol Drake, len niekoľko hodín potom, čo dal svojim dotekom VMAs speech-cum-deklaráciu lásky. Rapper takisto prehodnotil svoj pohľad na po party, vyliezal si smoking na neformálne súpravy jeans a tee, s výnimkou modrej grafickej bundy a zlatého reťazca, ktorý pridal k oblečeniu. Čierne topánky Timberland dokončili svoj vzhľad.

káčer - August 28, 2016
PapJuice / INFphoto

SÚVISIACE: Pozrite sa na najlepší vzhľad z 2016 MTV Video Music Awards Red Carpet

Podľa ľudia, Drake zostal na Rihannej strane v noci v Up & Down, kde sa pár zdolal až po zatvorení klubu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map