Robert Pattinson chce zostať tajomným mužom

Robert Pattinson je jeden z najzákladnejších mužov v Hollywoode a plne plánuje zostať týmto spôsobom.

Vo svojom septembrovom príspevku v roku 2017 GQ, súmrak herci odhaľujú, prečo sa chce držať ďaleko od pozornosti. “Chcem byť nepochopený,” hovorí Pattinson. “Ľudia sa stále menia a čím viac si dávaš niečo do tlače, ľudia vytvárajú názory a neustále vytvárajú, kto si myslia, že si … Chcem zmiznúť do úlohy. Ak by som mohol zostať ticho, tak by som to urobil. “

Po uvoľnení prvého súmrak film v roku 2008, on aj bývalá priateľka Kristen Stewart boli katapultované do hviezdy. A zďaleka tam zostali odvtedy, takže bolo ťažké udržať v ich živote normálny pocit. Pattinson však priznal, že našiel spôsob, ako vyhnúť paparazzi. “Existujú spôsoby, ako možno pomaly zmiznúť,” povedal. “Zahŕňa to len úsilie a väčšina ľudí sa nemôže obávať, aby túto snahu nasadili.”

TK
Dominique Charriau / WireImage

Pattinson neberie sám seba a svoju slávu príliš vážne, keď napísal zábavný krátky film, ktorý mal ísť spolu s jeho GQ profilu. S názvom “strach a hanba”, herec ide hľadanie hot dog v New Yorku a zároveň sa snaží vyhnúť kamerám a kričiacim fanúšikom.

SÚVISIACE: Robert Pattinson je “Zvedavý” o skúmaní Twilight Reboot

Sláva je intenzívna, ale je pekné vidieť, ako Pattinson nájde nejakú humor v tom všetkom. Jeho nový film Dobrý čas hity divadiel piatok 11. augusta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 + = 66

map