Roc a Roe sú najchutnejšie skupiny v koncerte Mariah Carey

Samozrejme, Mariah Carey sa valí s očarujúcou skupinou. Pred jej N.Y.C. koncertný tento víkend, 47-ročná popová diva zdieľala sami sebe predstavu so svojou koncertnou posádkou, a to jej 6-ročné dvojčatá Marocké a Monroe v Newarku v New Jersey.

Deti Careyho vyzerajú úplne pohodlne v zákulisí a od potomkov takéhoto kultového interpreta by sme očakávali nič menej. Roc a Roe stoja na vrchu krabice na vybavenie v ruke a Roe je nápadný prudký póz s rukou na bedra.

Ich matka na druhej strane pevne držala nohy pevne na zemi, opierala sa o krabicu vo svojom plátovanom mini sukni a čiernej top. Prispôsobila jej vzhľad zlatými podpätkami a slnečnými okuliarmi a nechala dlhé blond vlasy spadnúť do pásu. Spevák “Touch My Body” nadpisoval obrázok reťazcom roztomilých hashtag vrátane #mysquad a #curlyhaircrew.

#mysquad #curlyhaircrew #newark #allthehitstour sa pripravuje na vás #nyc !! ����������

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

Dem deti sa celú noc nezdržiavali v zákulisí. Carey zdieľa ďalší obrázok Roe, ktorý ju rozbila na pódiu s ňou! Pozrite sa na tie tanečné pohyby.

Ďakujem #Newark! Urobili sme to #throughtherain ☔�� New York City, uvidíme sa dnes v noci @thegarden #msg !!! ������ #Repost @iamawong (@get_repost) · · · @mariahcarey vyzerala a znelo AMAZING včera v noci na # AllstatesTour @ prucenter v Newark, NJ! , , #mariahcarey # allthehits2017 #lambily #wearelambily #alwaysbemybaby #dembabies

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Dcéra Mariah Carey sa pripojila k spevu “Vždy byť moje dieťa” v koncerte

Deti Careyho rozhodne nie sú vystrašené zo svetla!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 86 = 93

map