Rocková dcéra Simone Garcia Johnsonová je ďalšia osobnosť na vrchole Stardomu

Ak ste nikdy nepočuli o Simone Garcia Johnsonovej, pripravte sa na to, aby sa stala domácim menom.

Vlani v novembri v Los Angeles, 16-ročná dcéra superstar herca Dwayne “The Rock” Johnson a Dany Garcia, producentka a predsedníčka Seven Bucks Productions, dostali titul 2018 Golden Globe Ambassador V štýle a Hollywoodske združenie zahraničných tlačov (HFPA) bash v Catch LA v západnom Hollywoode, ktoré predstavili Fidži voda a Infiniti.

V meste Tinseltown, ktorá získala prestížny titul, predtým známy ako slečna alebo pán Zlatý glóbus, označuje zmenu druhu stráže. Každý rok vyberá HFPA hereckú herečku alebo herečku, ktorá nie je určená len pre život v centre pozornosti, ale je tiež dieťaťom z ťažkej váhy A-listu v zábavnom priemysle.

Ak potrebujete dôkaz, že prijatie cti je veľký problém, premýšľajte o tom: predchádzajúci príjemcovia zahŕňajú Melanie Griffithovú, Freddie Prinze Jr., Rumer Willisovú a Lauru Dernovú. V roku 2016 bola ocenená dcérou Jamina Foxxa Corinne a v roku 2017 sa dcéry Sylvester Stallone Sophia, Sistine a Scarlet podelili o česť.

Najlepšia časť? Garcia Johnson bude na javisku na 75. ročníku Zlatých glóbusov v januári, ktorý predstaví pozlátenú trofej show a zaslúži si víťazov.

Chýbať Golden Globe - Simone Alexandra Johnson 2
Jeff Kravitz / FilmMagic

VIDEO: Rock má oficiálne zložené papierovanie, aby sa stal prezidentom

Prezident HFPA Meher Tatna vysvetlil zmenu názvu. “Keď sa tešíme na 75. výročie Ceny Zlatého glóbusu, členovia Hollywoodskej zahraničnej tlače sa rozhodli túto rolu rozšíriť o to, aby charakterizovali filantropické snahy HFPA po celý rok,” povedala. “Ctihodný bude teraz označovaný za veľvyslanca Zlatého glóbusu a my sme nemohli myslieť na lepšieho predstaviteľa než Simone, aby túto tradíciu vykonal, pretože jej hodnoty úzko odrážajú všetko, čo HFPA znamená.”

SO SÚVISIACE: Sylvester Stallone dcéra Sixtine chce byť ďalší Hadid

Okrem toho Garcia Johnsonová bude partnerom Global Girl Media ako súčasť jej názvu. Organizácia pomáha mladým ženám v žurnalistike zo znevýhodnených oblastí získať nástroje potrebné na ich úspech.

“Bol som dosť šťastený, že som vyrastal v domácnosti so silnými modelmi a cítim sa za to, že som reprezentoval HFPA za svoje 75. výročie,” povedal Garcia Johnson. “Ako novozvzdušnený veľvyslanec Zlatého glóbusu dúfam, že budem slúžiť ako vzor pre mladých ľudí všade a povzbudiť ich, aby sa vyjadrili k otázkam, ktoré sú vášniví.”

Simone už vie, aké to je žiť v očiach verejnosti a pripojila sa k jej slávnemu otcovi na najvýznamnejších udalostiach v Hollywoode, akými sú napríklad 2016 Zlaté glóby a premiéry filmov, ktoré hral v takých Baywatch a Moana. Je tiež modelom podpísaným na IMG a pravidelne zdieľa Instagramove fotografie svojej práce pred kamerou.

pravdepodobne prvý žltý článok oblečenia, ktorý som kedy v živote nosil || @graylaneofficial

Príspevok, ktorý zdieľa Simone ♔ (@simonegjohnson)

�� || @romanyeestudio

Príspevok, ktorý zdieľa Simone ♔ (@simonegjohnson)

niektoré ďalšie zábavné veci z @romanyeestudio ������

Príspevok, ktorý zdieľa Simone ♔ (@simonegjohnson)

Sledujte Garcia Jonesa na pódiu ako veľvyslanec Zlatého glóbusu na Cenu Zlatého glóbusu v roku 2018, kedy slávnosť NBC prebieha v nedeľu 7. januára o 8.00 hod. ET.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 5 =

map