#RocksMyWorld: Soraya Silchenstedt uverejňuje úžasnú novú zbierku

V tejto týždennej funkcii, V štýle’je šperky a hodinky editor Marion Fasel zdieľa vnútorné lopatka na poklady, ktoré sú na ňom radar. Pozrite sa na to každý štvrtok na tom, čo je práve teraz, a nasledujte Fasel na Instagram (@marionfasel), aby ste videli viac drahokamov,.

Soraya Silchenstedt, bývalá kreatívna riaditeľka kultovej značky Finn, hromadí späť do šperkového dizajnu. Debutová zbierka pre jej eponymnú líniu sa nazýva Coup de Foudre. Keď sa doslovne prekladá z francúzštiny, znamenajú slová “mŕtvica blesku”. Pre nápaditý Silchenstedt termín znamená: “Záblesk blesku – metafora elektriny lásky”. Každý kus má iný štýl skrutky, dizajnér pred jej majstrom remeselníci transformovali ju do zlatého a diamantového šperku.

Svietidlo na klenot už zasiahlo červený koberec. Gretchen Mol obliekol pár náušníc predstavujúcich výbuch skrutiek na premiére svojej série Boardwalk Empire. “Dala im to toľko starého hollywoodského šarmu a modernity, ktoré milujem,” hovorí Silchenstedt.

SÚVISIACE: Mariska Hargitay a Me & Ro Team urobili nové šperky pre Radostnú srdcovú nadáciu

Ďalší omračujúci je biely-zlatý prsteň s 16-karátovým kvetinovým medveďom obklopeným 1 karátom diamantov. “Prsteň je inšpirovaný prírodnou energiou”, vysvetľuje projektant. “Rovnako ako pocit energie, ktorá sa stavia vo vzduchu tesne pred zásahmi bleskom.” Najobľúbenejším dielom v kolekcii je pásik v zúbkovanom vzore osvetľovacieho svorníka zapáleného diamantmi. Štýlové šperky nás nútia predpovedať s množstvom ďalších búriek Silchenstedt.

Soraya Silchenstedt je k dispozícii v Five Story.

FOTOGRAFIE: 20 rokov ukážok – zastavenie šperkov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 24 =

map