#RocksMyWorld: Všetky podrobnosti o náhrdelníku nového podpisu Sarah Jessica Parkerovej

V tejto funkcii #RocksMyWorld, V štýle’je šperky a hodinky editor Marion Fasel zdieľa vnútorné lopatka na poklady, ktoré sú na ňom radar. Sledujte Fasel na Instagram (@marionfasel), aby ste videli viac skvostov, ktoré skákajú jej svet.

Počas celého trvania programu Sex a mesto série, Sarah Jessica Parkerová uber-chic Carrie Bradshaw len zriedka zopakoval oblečenie. Šperky z jej obrovskej zbierky, však, rutinne sa objavil na show.

Zlatý náhrdelník “Carrie” mal svoj vlastný bežecký príbeh. Mia & Lizzie bola medzi mnohými mladými návrhármi šperkov, ktorých kariéra Parker začala (nosila Diamond Diamond Horseshoe Pendant znova a znova). Veľké zlaté hodinky Bulgari sa pravidelne objavovali na zápästí na dve sezóny. Počas tejto éry mala Parker podobnú filozofiu šperkov revolúciu na červenom koberci. Často svietila v rovnakom oslnivom pere diamantových príveskov od Freda Leightona. Vo všetkom dokázala všestrannosť jemných šperkov na rozdiel od akýchkoľvek osobností, ktoré kedy predtým urobili tým, že vyrábajú príslušenstvo ako osobné, ako môže byť.

SÚVISIACE: SJP hovorí, že sa “nezastaví za nič” pre pevný zásah Instagram

RMW - Sarah Jessica Parker embed 3
Donna Ward / Getty Images

Teraz štýlová herečka, ktorá práve oznámila svoju novú sériu HBO rozvod, robí znova šperky s riviérovými náhrdelníkmi Larkspur & Hawk. Preložený z francúzštiny, názov historického štýlu znamená rieku a opisuje tok drahokamov okolo krku. Silueta tvorí základy romantickej kolekcie Larkspur & Hawk navrhnutá zakladateľkou Emily Satloffovou, ktorá začala svoju kariéru ako kurátorka v New York Historical Society.

RMW - Sarah Jessica Parker embed 2
Andrew Toth / Getty Images pre filmový festival Tribeca 2015

Očarovaná klenotmi z gruzínskeho obdobia, Satloff prešiel rýchlosťou, aby sa stal vinobranom a potom dizajnérom v roku 2008. Oživila 18. storočia stratené farebné fóliové techniky pre svoje ručne vyrobené kúsky drahokamov v zlatom prepieraní striebro alebo oxidované striebro. Obidva Olivia Button rivière štýly Parker majú na sebe z kolekcie sú vyrobené z oxidovaného šterlingu a bieleho topazu s baletnou fóliou (na obrázku vyššie, $ 5,400; larkspurandhawk.com) a oxidovaný šterling a biely topaz s azúrovou fóliou (na obrázku nižšie, $ 5,400; ylang23.com).

RMW - Sarah Jessica Parker embed 4
GV Cruz / Getty Images pre spoločnosť Nordstrom

Napriek tomu, že riviéra bola v minulosti považovaná za večerné oblečenie, Satloff hovorí, že zamýšľa, aby sa jej moderné vydanie stalo nepretržite. “Milujeme spôsob, akým Sarah Jessica Parker nosí kúsky počas dňa s džínsy alebo v noci s koktejlovými šatami,” hovorí Satloff. “Spôsob, akým miešal šperky s diamantovými náhrdelníkmi, je mimoriadne úžasný a úplne sa odvoláva na moju vášeň pre šperky z minulosti.”

FOTKY: Pozrite sa na zmenu vzhľadu Sarah Jessica Parkerovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − 90 =

map