Rodina Alicie Keys má najlepšiu noc v New York Knicks

Má Alicia Keys najlepšiu rodinu vôbec? Tento minulý víkend odišla spolu so svojím plodom, aby sledovala hru New York Knicks na Madison Square Garden v New Yorku a obrázky nás sťažujú, že by mohla. 

Spolu so svojím manželom Swizzom Beatzom, ich syn Egypt Dean a jej nevlastný syn Kasseem Dean, Jr., Keys sa všetci usmievali, keď priviedla basketbalový tím z ich sedadiel na dvore. Mama, ktorá opustila najmladšieho syna Genesis Dean, 11 mesiacov, doma na noc, vyzerala báječne v hrebeňovej čiernej sukni a čiernej džínsovej bundy spárovanej s čiernym tee, čiernymi pančuchami a pumpami. Jej dve najstaršie deti sa prispôsobili svojim vlastným šatám – denim pre Egypt, kožu pre Kasseem – zatiaľ čo otec sa rozhodol pre kožu bombardéru, šedé nohavice, čierne tenisky a čierny klobúk. 

A práve preto, že tam boli deti, neznamenalo to, že Keys a Swizz Beatz nemali istý čas. V jednom bode sa pár zdržal kroku na súde, aby sa podelil o rozkošný okamih (nižšie). aw!

<< vstúpi caption here>> 27. novembra 2015 v New Yorku. “></div><div class=
James Devaney / Getty Images

SÚVISIACE: Alicia Keys zdieľa prvé fotky Instagram z Baby Genesis Ali Dean

Po skončení hry vydala Keys video sami šťastne tancujúce v uliciach N.Y.C. Zdá sa, že táto rodina mohla mať vždy najlepšiu piatkovú noc. 

NYC noci …. ������

Video vyslané Alicia Keys (@aliciakeys) dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 37

map