Rose Byrne Flaunts Jej rozkošné Baby Bump s priateľom Bobby Cannavale

Kto hovorí, že nemôžete nosiť dieťa a pohodlne sa obliekať? Nie Rose Byrne, samozrejme. Ako to dokazuje jej štýl ulíc vyzerajúci utorok v New Yorku, 36-ročná herečka má útulný prístup k materinskému štýlu.

Ruka v ruke so svojím bábätkom a Boardwalk Empire hviezda Bobby Cannavale, Byrne prechádzala po Manhattane v podobe, ktorá nielen zodpovedá vzhľadu svojho priateľa, ale bola takisto perfektná pre súčasný nezvyčajne teplý pád v New Yorku. Tak čo to bol súbor? vyzvedač a družičky hviezda húpala nadmerne šedý sveter s bočnými výrezmi a spárovaný ľahký kus s pevnými čiernymi chudými džínsy, tmavými okuliarmi a malou čiernou koženou taškou s priečelím. Ona tiež rockoval športový pár multi-farebných tenisiek Nike, ktoré dokonale zmiešali štýl s komfortom.

Nemyslite si, že aj štýl Cannavale zostal nepovšimnutý. Herec húpal šedú čiapku a držal ju jednoduchý dvojtónovým sveterom, tmavým umývaním modrých džín a dvojicou opotrebovaných tenisiek.

FOTOGRAFIE: Najlepší štýl Materskej uličky vyzerá

Nemôžeme sa dočkať, kým iný byrner interpretuje vzhľad mamy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − = 24

map