Rosie Huntington-Whiteley ponúka zriedkavý pohľad na Baby Jack

Už bolo skoro šesť mesiacov od chvíle, keď supermodelka Rosie Huntingtonová-Whiteleyová a jej snúbenec, herec Jason Statham, privítali svoje prvé dieťa a britská krása konečne nadaní fanúšikovia ich prvý skutočný pohľad na svojho syna, Jack.

Na fotografii zdieľanej na projekte Instagram je možné vidieť, ako sa mal malý Jack pri nástupe do súkromného lietadla vedúceho k malebným púšti juhovýchodného Utahu. “Šťastné prázdniny”, gramové titulky čítajú spolu s jedným emojimom mávacej ruky. Aj keď v Jackovej tvári nemôžeme vidieť tvár, budeme mať to, čo môžeme dostať.

Happy Holidays ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rosie HW (@rosiehw)

Huntington-Whiteleyová, 30, vyzerá pripravená na luxus v luxusnej výbave, oblečená do teľacieho krémového plášťa Isabel Marant a pár čiernej semišovej bavlny Saint Laurent. Bývalý model Victoria’s Secret mal na sebe zatemnené blondínky a chránil oči dvojicou oversize slnečných okuliarov pre mačacie oči.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rosie HW (@rosiehw)

Prsty prekročil, uvidíme viac tejto cutie, keď má svoje prvé Vianoce!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 26

map