Rosie Huntington-Whiteleyho veľmi špecifický intermitentný protokol o pôste

V štýle August - Rosie Huntington-Whiteley - Lead
Matt Irwin / trunkarchive.com

Britská bomba na jej slávnej pout, fitness tajomstvá a najnovšie krásy úsilie.

Britská bomba na jej slávnej pout, fitness tajomstvá a najnovšie krásy úsilie.

viac

Kahlana Barfield Brown

13. júla 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nedávno ste spustili svoju vlastnú webovú stránku krásy, Rose Inc. Čo vás inšpirovalo? Myslel som si, že je dôležité vytvoriť priestor, ktorý by bol kuraterovaný niekým, kto bol v priemysle, sedel v make-up židli a mal skúsenosti z prvej ruky o vplyve, ktoré môžu krásy a rutiny mať na život. Nemám perfektnú pokožku; Vybuchujem. Vždy hľadám produkty, ktoré fungujú.

Koľko výrobkov by ste povedali, že vlastníte? Rovnako ako vaše priemerné dievča. Doma ma asi 30 produktov na kožu a 15 na vlasy. Je to veľa?

Vy ste nosili make-up na strednej škole? Moja mama mala prísne pravidlá a dovolila by mi, aby som sa do školy naučila veľmi prirodzene. Keby si myslela, že to vyzerá príliš ťažko, mala by som si umyť tvár.

SÚVISIACE: To je, ako dlho prijíma Rosie Huntington-Whiteley, aby sa pripravila

Prechádzali ste niekedy nepríjemnou fázou? Bol som teenager, keď som začal modelovať a trvalo mi, kým som nebol v mojom začiatku 20. rokov, aby som skutočne rástol do môjho tela. Bol som strašne plochý, s veľkými pierami, priečkami a zlou pokožkou. Mám veľa škádlen v škole, pretože moje pery sú plné. Chlapci by mi nazvali “rušičky”.

A teraz ľudia platia, aby dostali vaše pery. Kedy ste ich začali oceniť?? Myslím, že keď som začal modelovať. To je, keď som sa naozaj stal známym za moju poutku. Je to zábavné, ako si nikdy neuvedomíte, kým vás niekto neodkazuje.

Počas tehotenstva ste v minulom roku zaznamenali akékoľvek zmeny? Moje vlasy boli nočná mora! Počas tehotenstva to bolo v poriadku, ale po dieťati som bol rád: “Čo sa to sakra deje?” Bolo to tak suché a poškodené. Ale s mojou kožou som mala naozaj šťastie. Dokonca aj Jason [Statham, jej snúbenica] bola ako: “Wow, máte tú žiarivú kožu!” Teraz je samozrejme vrátená tomu, ako to bolo predtým, vždy s aspoň jedným zitom. Musel som tiež zbaviť 50 kg hmotnosti dieťaťa, čo bolo pre mňa prvé.

VIDEO: Rosie Huntington-Whiteleyho Post-Baby Bikini Body je ciele

Ste strava? Som jedna z tých dievčat, ktoré milujú jedlo, takže sa musím odvrátiť. Je to naozaj o rovnováhe.

Napríklad? Ak sa chystám na udalosť, budem bez carb bez stravy a počas celej dennej prevádzky jesť celé jedlo. Budem sa postrčiť po zvyšok času. Snažím sa jesť večeru pred 6 hod. Niekedy pred natáčaním na pár dní budem mať vo večerných hodinách len vývar a potom väčšie jedlo. To sa jednoducho zbaví zadržiavania vody. Pitná voda je veľmi dôležitá. Viem, že je to nudné, ale ak môžete celý deň chúť, v podstate vyprázdňuje systém.

Rosie je 5 krása musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 30

map