Rosie Huntington-Whiteleyová post-baby Bikini body je ciele

Len šesť mesiacov po tom, ako víta jej novorodenca, Jack, Rosie Huntingtonová-Whiteleyová sa už vráti do svojho bikinistického tela.

V pondelok model poskytol fanúšikom výstredný pohľad na post-baby postava v Miami, s ohľadom na reláciu na opaľovanie dokumentovanú na Instagram.

Zatiaľ čo mama jednej, ktorá sa narodila v júni svojho prvého dieťaťa, spočiatku vystavovala svoje štýlové korene v samom sebe modelovaní slnečných okuliarov Le Specs s veľkými zlatými obručami, fanúšikovia, ktorí stratili úctu, nemohli uveriť svojim očkám, keď videli vzhľad od hlavy po päty.

Le špecifikuje

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rosie HW (@rosiehw)

Celoplošný výstrel, ktorý je umiestnený na pozadí pláže, ukazuje britskú krásu, ktorá svojim tónovaným abs a celkovým ozdobným rámom v bikinách s krajkovými čipkami, ako sa namočí vo floridských lúčoch.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rosie HW (@rosiehw)

SOUVISLOSTI: Rosie Huntington-Whiteley ponúka vzácny pohľad na Baby Jack

Ako keby 30-ročná žena nezapálila dostatočnú závidu so svojimi výstrihmi plaviek, potom vyšla na tretiu fotografiu, ktorá zaručí, že zapáli vážny prípad túlavosti. “Vitajte v Miami,” povedal Huntington-Whiteley posledný obrázok, ktorý dáva nasledovníkom skorú chuť sezóny bazénu z jej balkóna.

Vitajte v Miami

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rosie HW (@rosiehw)

telo a dovolenkové ciele!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − = 35

map