Rovinné železo, ktoré má byť uložené vo vašom mrazničke

Po prvé, tam bola starodávna taktika prepláchnuť vlasy studenou vodou po čistení, aby sa zablokovala vlhkosť a zvýšila lesk. Potom prišiel “cool shot”, funkcia na vašej fúkacej sušičke, ktorá prináša studený vzduch cez trysku tak, aby držal váš štýl voľby na svojom mieste. Dnes kaderníctvo z Nového Zélandu vníma koncept chladenia na novú úroveň s inovatívnym nástrojom, ktorý používa teplotu pod nohami na utesnenie vlasovej pokožky, dodáva hydratáciu a lesklý povrch.

Efektívne ako tradičné metódy kondicionovania za studena, každý má svoju nevýhodu. Nikto nemá pocit, že zmrznutá voda sa vracia späť do sprchy a posledná vec, ktorú chcete, je vyfúknuť účes, ktorý trvá niekoľko hodín, kým nie je dokonalý bez vlny studeného vzduchu z chladného záberu.

Namiesto toho je inverzný systém na kondicionovanie vlasov presnejší. Modelovaný po malej, bezšnúrovej plochej lište, nástroj upína vaše vlasy medzi dvoma mrazenými doskami, aby ste naplnili pramene vlhkosťou. “Počas vedeckých vyšetrovaní sa pozorovalo, že teploty pod hladinou zabraňujú vlhkosti, ktorá je základom zdravých a zvládnuteľných vlasov,” hovorí David Roe, zakladateľ spoločnosti Inverse. “Inverse pomáha vyrovnávať účinky vonkajších prvkov a zámkov vo vlhkosti, aby boli silné a zdravé, a taktiež spôsobí, že vlasy budú menej náchylné na poškodenie a zlomenie.”

SÚVISIACE: Najlepšie detoxikačné produkty na zdravotné sestry poškodené vlasy Späť na zdravie

Tu je návod, ako to funguje. Skladujte klimatizačný systém alebo len ľadové jadrá (dosky systému) v mrazničke najmenej dve hodiny pred jeho použitím. Na rozdiel od všeobecnej plochého železa, Roe odporúča používať klimatizačný systém na vlhké vlasy. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov očistite vlasy po vyčistení a naneste ju pomocou Inverznej ľadovej hmly, kondicionér, ktorý ochráni vlasy pred ošetrením. “Teraz nemôžeme rozdávať všetky naše tajomstvá!” povedal Roe, keď bol vyzvaný, aby prezradil kľúčové zložky v Mlhej hmle. “V podstate je to špeciálna formulácia, ktorá má špecifické hladiny pH, ktoré pomôžu uzavrieť kutikuly vlasov, čo má za následok jemnejší a hladší povrch.” Potom prejdite vlasy cez ľadové jadrá systému v sekciách od koreňov po tipy. (Dosky zostávajú studené asi 30 minút.) Dokončite strihaním ako obvykle, ale ak je to možné, odolávajte nutkaniu dosiahnuť vášho sušiča. “Snažte sa zostať od tepla,” hovorí Roe. “To spôsobuje najviac škôd.”

Čo ak máte kučeravé vlasy? Roe vyhlasuje, že nástroj bol koncipovaný s kučeravými vlasmi na mysli. “Moja žena experimentovala s umývaním ľadom po tom, čo bolo povedané, že studená voda je prospešná pre vlasy.” Po jednom plávaní zažila zníženú frizz a zvýšený lesk, jej kudrlinky sa držali spolu a zhlukovali takým spôsobom, aký som si nikdy predtým nevšimol. ohromujúci a podnietil ďalšie vyšetrovanie.To nebolo, kým sme začali vývoj výrobku, ktorý sme zistili, že všetko textúry a dĺžky majú prospech z inverzného kondicionovania. “Roe hovorí, že Inverse nebude narúšať vzhľad vlasov na zvlnenie ani nebude obmedzovať hlasitosť a zdieľa, že jeho používatelia zistili, že ich kadere majú lepšiu definíciu, odraz a menej frizz.

Inverzné produkty je možné zakúpiť len na Novom Zélande a Austrálii, takže dúfame, že pristávajú na Stateide, stat.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 70

map