Royals: všetko, čo potrebujete vedieť o šokujúcej sezóne Finale-Straight z obsadenia

Kedy Royals zábaly počas sezóny, to vyjde s treskom – alebo dva, aby som bol presný. Včera v noci to nebolo nedostatok zrady, bolesti a vraždy-Yes, vražda-v monarchii. Z toho, čo sme videli, vyplýva, že Gemma je tesne za Ophelijovým presťahovaním do New Yorku, k hlavne nečakanej správe, že by mohlo byť nové kráľovské dieťa (lapanie po dychu) v línii trónu, neustále. Vybrali sme si sledovať E! show sezóny finále s obsadenie live z New Yorku, a oni zdieľali svoje myšlienky na to, čo zostupovalo.

Elizabeth Hurleyová, ktorá v show uvádza kráľovnú Helenu, nebola pripravená na najväčší obrat epizódy: natáčanie milenca svojej postavy, Alistair. “Helena to píše a ona hovorí:” Musíme ju vychladnúť – teplo je zapnuté, ale vrátime sa k sebe navzájom, “povedal Hurley V štýle. “Posiela skutočne dôveryhodnú pravú ruku, Luciusa, aby prijal list Alistairu.” Ale Hurley a diváci – nikdy neočakávali, čo bude ďalej. “Lucius dáva Alistairovi list a potom ho zastrelil,” povedala. “Ukazuje sa, že Lucius pracuje celú dobu pre Cyrusa.”

 Royals - Embed 6
Zdvorilosť

Tak ako Hurley reagoval na zjavenie? “Keď som čítal scenár, bol som rád:” Nie! “” Povedala. “Bol som viac znepokojený, nie tak Alistairom zomierajúcim, ale [Kráľovná Helena] zradený Luciusom – jedinou osobou, ktorej verí. A bohužiaľ, on je s Cyrusom. “Hoci je ešte stále TBD, či to je alebo nie je konečný pre milenku Helenu –a pravdepodobne biologickým otcom svojich detí– veci nevyzerajú dobre. “Keď Lucius odíde, počuli sme dva zábery – to je všetko, čo viem,” povedal Hurley a dodal, že či je Alistair stále nažive, “Lucius a Cyrus majú v úmysle zabiť ho.”

súvisiace: Royals Recap: Trón je pre chvosty-For Najmenej vôbec

Medzitým Eleanor (Alexandra Park) bola odhodlaná vyriešiť ďalšiu vraždu v rodine. Vyzerajúc tak hrozne ako kedykoľvek predtým, zachránila Jaspera z väzenia, aby pomohla zistiť, kto zabil svojho staršieho brata, Roberta. A ona a Jasper stále vyzerajú, že majú iskru. “Ich vzťah je skutočne jedinečný, pretože to nie je príliš zrejmé alebo štandardné,” povedal Park. “Obaja sú trochu zoskrutkovaní, takže sú prekrútené a bizarné – ale sú to surové a sexy.”

 Royals - Embed 4
Zdvorilosť

Pokiaľ ide o to, či Park si myslí, že to pár z dlhodobého hľadiska urobí, porota je stále vonku. “Myslím si, že Jasper to potrebuje trochu spoločne a dúfam, že Eleanor ju aj naďalej prinesie,” povedala. “Len dúfam, že sa veľmi nezmení a nestratí o tom, kto je. Pretože na konci dňa je Eleanor jeden z najsilnejších členov rodiny. “

 Royals - Embed 3
Zdvorilosť

A teraz bude musieť byť silnejšia ako kedykoľvek predtým. V jednom z najsmrtelnejších momentov výstavy však kráľ Simon zomrel v dôsledku svojich útokových zranení – opustil svoje deti úplne zničené. “Bola to jedna z najťažších a najviac vyhovujúcich scén,” povedal Park. Nehovoriac o tom, bol to úplný hráč pre Liam (William Moseley). Po brutálnom útoku na novo vymenovaného kráľa Cyra si Liam dal svojmu otcovi emocionálne zbohom a prisľúbil pomstiť jeho smrť.

Súvisiace články: Princess Eleanor Tímy s Jasperom na sezóne Finále Royals

“Je to dosť intenzívne – a bolo to naozaj veľmi smutné,” povedal Moseley. Ale novovzniknutá tma Liam nemusí byť taká zlá vec. “Pre Liama ​​to bola zaujímavá cesta, pretože začal si byť veľmi istý, keď bol v strede pozornosti ako ďalší kráľ Anglicka. Teraz je v ňom presvedčenie a silu, ktorú sme predtým nevideli – a myslím, že to bude v druhej sezóne rezonovať. “

Royals sa vráti do E! pre sezónu 2 v novembri.

 Royals - Embed 2
Zdvorilosť

Súvisiace články: Uviedla Elizabeth Hurley Channel kráľovnú Alžbetu za svoju úlohu v Royals?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 81 =

map