Rozhlasová pošta Erdem x H & M vystúpila na Hollywoode

TK
Stefanie Keenan / Getty

Faith Cummings

19. októbra 2017 @ 7:45 hod

Môžeme sotva skrývať naše vzrušenie pre spoluprácu Erdem x H & M!

V stredu v noci niektoré z našich obľúbených módnych spoločností toasted do zbierky, s dráhou show a štartové party v Hollywoode v divadle Wilshire Ebell. Dizajnér Erdem Moralıoğlu bol po ruke na začiatku svojej prvej spolupráce, ktorá sa chválila svojimi podpisovými kvetinami, koketnými mini šatami a množstvom kusov inšpirovaných pánskou konfekciou, ktoré robia prípad za požičiavanie od chlapcov.

Moralıoğlu diskutoval o kvetinových kúskoch, ktoré navrhol pre mužov a ženy, a povedal: “Zistil som sa, že som veľmi ovplyvnený tým, ako sa mužské figúrky pozerali na ženy a ako niektoré dámske figúrky vyzerali na mužov. medzi niečím formálnym a neformálnym, existovala určitá plynulosť medzi mužmi a ženami, ktorú som našiel naozaj fascinujúcim. “

Tam sa dizajnér otvoril o inšpiráciu pre jeho skladby a povedal nám, že sa obrátil na Pet Shop Boys hudobné video “Being Boring”, pretože to nie je len miesto v anglickom vidieckom dome, ale je veľmi britský. Pozrel sa tiež na fotografie jeho matky a oteckého štýlu v 60. rokoch a odkazoval sa na notables ako Jane Birkin a David Hockney.

H & M kreatívna riaditeľka Ann-Sofie Johanssonová taktiež oslávila zbierku a povedala nám, čo dúfa, že je to tak. “Dúfam, že budú naozaj šťastní, keď to uvidia, pretože je to krásne. Chcem, aby sa stali emocionálnymi, naozaj preto, lebo si myslím, že je to emocionálna zbierka,” povedala. “Je to úžasný dizajnér, ktorý robí tieto krásne, krásne šaty a práve teraz chceme krásu.”

Fanúšikovia skupiny Moralıoğlu vyšli, aby ukázali svoju podporu. Zendaya priniesla retro Barbie s orezaným sveterom spárovaným s plnou kvetinovou sukňou, zatiaľ čo Kirsten Dunst šiel pohodlne elegantne v jesennom športe na pyžamovom trende. Muži sa tiež objavili, keď Taylor Kitsch a Shaun Ross zaujali vzhľad z predného radu.

Čo sa týka jednej celebrity, ktorú by Moralıoğlu rád videl v zbierke? “Bol by som veľmi rád, keby Marlene Dietrichová nosila šedý pařížský tínedský oblek Paul Newman mohol nosiť šedú mužskú verziu Montgomery Clift v zelených pyžamoch Elizabeth Taylor v šatách s farebnými šatami Kto iný Bette Davis v tvídovom obleku, ” pridal.

VIDEO: Kate Middleton je vízia anglickej ruže v kvetinových Erdem oddeľuje

Erdem x H & M je 87-dielna kolekcia sa dostane do obchodov 2. novembra, ale teraz prejdite a pozrite sa na niektoré z našich obľúbených osových súborov z úvodnej strany.

– s oznámením Brandiho Fowlera

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map