Rozpočet kráľovského oblečenia sa údajne zvýšil o 2 milióny dolárov, pretože Meghan Markle sa pripojil k rodine

Čo ste urobili cez víkend? Neodpovedajte zatiaľ, pretože niekto už to zahanbil.

Dovoľte nám, aby sme zdieľali snímku bežnej víkendovej trasy Meghan Markleovej: Najprv vykročila do tečúceho oblečenia z Julie Robertsovej Pekná žena playbook; potom sledovala svojho pekného manžela Harryho hrať pólo; Nakoniec si urobila čas na stretnutie so svojou BFF Serenou Williamsovou, ktorá sa stala jedným z najväčších tenisových šampiónov, ktorí kedy žili.

Záľubné, nie? Možno na povrchu, ale nabudúce sa pozeráte na krásu komplikovaného životného štýlu kráľovskej rodiny, pozrite sa bližšie k cenke značky Buckinghamského paláca, ktorá prichádza spolu s ňou.

Kráľovstvo IRL nie je lacné, pretože sa pravdepodobne učí Meghan Markle. Royals je prísne zakázané prijímať predmety ako oblečenie zadarmo, takže predtým, než sa oženil s princom Harry na kráľovskej svadbe, musel vyhrabať takmer 30.000 dolárov z vlastného vrecka pre svoje regál skrine, podľa ľudia.

SPRIEVODNÁ: Meghan Markle šaty boli takmer o 1000 percent drahšie ako Kate Middleton

Ale teraz, keď povedala “Ja,” je tu kráľovský rozpočet, ktorý sa o ňu postará … a údajne sa zvýšil o neuveriteľných 2 milióny dolárov.

Meghan Markle and Prince Harry budget lead
Anwar Husajn

Podľa novej správy v Telegraph, kráľovský rozpočet pridelený kniežatám Williamovi, princovi Harrymu, Kate Middletonovi a aktivitám spoločnosti Meghan Markle za tento rok sa zvýšil z 4,6 milióna na 6,5 ​​miliónov dolárov. To je dosť búrka pre samotné pridanie Markleho na párty, ale nehromažďujte si proti nemu svoje protikorelové vidly.

Telegraph že hlavná príčina nárastu má v skutočnosti viac spoločné s kráľovnou Alžbetou, ktorá znižuje svoje kráľovské povinnosti a vystúpenia, keď stárne do jej polovice 90. rokov.

Ďakujem všetkým v Chesteru za nádherné privítanie pre Kráľovnú a Vévodkyňu z Sussexe dnes! #RoyalVisitChester #Chester ��PA

Príspevok zdieľaný Kensingtonským palácom (@kensingtonroyal)

A práve kto vyzdvihne slávu, kým kráľovná Alžbeta dostane nejaké R & R? Nič iné ako William, Harry, Kate, a teraz Meghan.

SPOJENÉ: Meghan Markle mohol Získajte príspevok od britskej kráľovskej rodiny 

To, že dostaneme šesťdesiat miliónov dolárov, nezahŕňa cestovné, ktoré financuje kráľovná Alžbeta priamo z fondu, za ktorý platili daňoví poplatníci, a zdroje paláca doteraz odmietli komentovať konkrétne výdavky Markle a spôsob, akým ovplyvnili rodinu rozpočet.

Takže je bezpečné povedať, že zatiaľ čo peňažný nárast vo výške 2 milióny dolárov je významný, je ťažké ho výslovne obviňovať Meghan. Naozaj, ak niečo, je to jej vina, kamoške Queen E.. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 77 = 78

map