Ruby Rose Claps Black po tom, ako dostala nenávistné komentáre k jej Breakouts

Nezáleží na tom, kto ste, prerušenia sa dejú. Zatiaľ čo väčšina z nás sa môže pokúsiť a ležať na nízkej úrovni, to nie je možné pre celebrity ako Ruby Rose.

Počas propagácie Pitch Perfect 3 v Austrálii, herečka zasiahla červenú koberec so svojou mamou, čo mala byť zábavná noc matky a dcéry. Miesto toho sa Rose musel vysporiadať s internetovými trolls, ktorí zaplavili jej komentáre Instagram s hrubými správami o svojej koži. 

Dnes si Rose vzala na svoje príbehy Instagram tlieskať späť na nenávistníkov, ktorí cítili potrebu kritizovať jej vzhľad. “Toto akné patrí mne, nie im, a vy ste na to vítaní,” napísala na čiernobielu fotografiu sama so šípkou ukazujúcou na jej odchod. “Nikdy som si nemyslela, že uvidím ten deň, kedy som odišiel z mojej krásnej krajiny, aby som mi vyzerala … keď som bol tak nadšený, že som sa vrátil domov.”

rubín Rose Skin - EMBED 2
Ruby Rose / Instagram

SÚVISIACE s: Ruby Rose nám ukáže, aké kvapalné rúž v mestskom rozpadu vyzerá ako IRL

V ďalšom príspevku zdieľala farebnú fotografiu, ktorá jasne ukazuje jej rozchod. “Jo, to je naštvaná .. pre mňa, nevidím, ako to znepokojuje toľko ďalších, ale som človek, to sa stáva .. jedna strana tváre je jasná a druhá je neporiadok,” napísala Rose. “Dermatológ hovorí, že je to od baktérií zo všetkých telefonických rozhovorov, ktoré som urobil pre PP3 a reakciu na hotelové vankúše (čo už viem).”

rubín Rose Skin - EMBED
Ruby Rose / Instagram

Je šokujúce, že by niekto komentoval jej kožu, ale sme radi, že o ňom otvorila svojich fanúšikov. Nedovoľte, aby vás nenávistí dostali dole, Ruby.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map