RuPaul je Drag Race Winner Violet Chachki modely pre nové hravé sľuby spodná bielizeň Kampaň

111617_violet_chacki_collaboration_embed
Zdvorilosť

Lashauna Williams

16. novembra 2017 @ 16:00

OK, ak ste fanúšikom televíznej relácie RuPaulovo pretekárske preteky ako sme my, budete čoskoro nadšení! Víťaz sezóny 7, Violet Chachki, je tvárou novej reklamnej kampane Playful Promises. Nielen to, história sa robí, pretože Chachki je prvá drag queen modelovať dámske spodné prádlo pre kampaň. Yasssss!

VIDEO: Megan Fox príspevky perfektné zrkadlo Selfie v spodnom prádle

 

Značka v Londýne využila Chachki pre svoju novú kolekciu inšpirovanú “Bettie Page” a je to všetko! Premýšľajte o všetkom, čo poznáme o modeli z roku 1950 a je to ako Playful Promises, ktoré ste si vybrali, použili stránku DNA a vyskúšali túto krásnu kolekciu.

Očakávajte kužeľové podprsenky, vysoko pásové nohavičky, podväzkové pásy a iné podráždené osoby, ktoré sú vytvorené v luxusných satinách, čipkách a sieťovinách. Farebný príbeh je taktiež perfektný pre prázdninovú sezónu, pretože červené a zelené sú obaja poprední. Kusy začínajú za pouhých 27 dolárov a sú k dispozícii v S-XL s podprsenkami až po šálku F!

SPOJENÁ: Celebrity-inšpirované spodné prádlo pre každý druh ženy

Prejdite nadol a pozrite sa na niekoľko úžasných obrázkov z kampane a potom prejdite na stránku playfulpromises.com a preveďte celú zbierku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 − = 19

map