Ryan Seacrest Nakoniec rozlúčil niektoré podrobnosti o jeho priazeň Guru priateľka

Kto potrebuje džínsy priateľ, keď máme … priateľské košele?

V rozpačitom rozhovore s Jimmym Fallonom sa Ryan Seacrest otvoril o šťavnatú vec, ktorú má tendenciu držať v súkromí: jeho vzťah! Médiový magnát, 43, opäť razil svoj román s modelom Shaynou Taylorovou v roku 2017 a pár sa na ňom odvtedy odvtedy pohybuje spoločne a teraz, rozpráva o sebe v národnej televízii.

Začiatkom tohto týždňa diskutoval Seacrest tráviaci čas medzi L.A. a New Yorkom (hosťuje Žiť s Kelly a Ryan každý deň v týždni) a vynechal nejaké informácie o tom, čo s Taylorom robí. Odpoveď? Zdieľajte oblečenie. Zo všetkých vecí, ktoré sa Seacrest mohol zaoberať (príklady zahŕňajú knihy, ktoré sa zaoberajú diskusiami, prehliadky, ktoré sledujú, dokonca aj typ vína, ktorý objednávajú od Postmates) ponúkol:

“Vrátil som sa minulý víkend do LA a mám veľmi málo nocí so svojou priateľkou [Taylorom] a ja som povedal:” Hej, poďme tu noc. Idem na grilovanie, “povedal. “Vrátim sa domov a pozerám sa na moju skriňu a mám tam pár šiat.”

Keď hovoril o výbere košeľu, pokračoval: “Vytiahnem to a cítim to, a ja som rád,” Bože, neviem, prečo som to neviedol do New Yorku. Je to skvelé. “Je to veľmi mäkké. Je to pekné. Takže som to dal. “

Pekné ponor? Rovnako ako v ponornom V-krku? Iste, ideme s tým.

“Som na to tak hrdý a stojím pri grile a hovorím:” Hej, zlatko, aký kebab … by si rád? Hovorí: “Prečo nosíš moju košeľu?” Mal som na sebe košeľu a ja som na to tak trochu hrdý. #WhyIShouldBeSingle. “

klasický!

SÚVISIACE: Existuje možnosť, že Jennifer Garner a Ben Affleck zostanú ženatí

Seacrest väčšinou zostal mimo titulkov od poslednej zimy, keď jeho bývalý E! správy stylista Suzie Hardy tvrdila, že ju podrobil “roku nechcenej sexuálnej agresie” v správe odroda. Tam bolo veľa späť-a-ďalej medzi jeho tímom a jej, ale Seacrest v podstate presunutý nepoškodený po sieti vyšetrovania zistila “nedostatočné dôkazy” zneužitia. Krátko potom pokračoval v roku 2018 E! správy Oskarový červený koberec špeciálny.

V priebehu procesu stála Taylor po boku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 2 =

map