Sakra, Jonah Hill sa v poslednej dobe pozerá – pozrite si jeho takmer nerozpoznateľný vzhľad

Jonah Hill nikdy nevyzeral lepšie. 33-ročný herec bol spozorovaný v N.Y.C. v sobotu v jednoduchej modrej tričko a čiernych džínsoch a takmer sme ho nepoznali.

Hill ukázal výrazne štíhlejšiu postavu, blikajúcou bicepsom a hrudníkom v tesnom fit. Herec spároval svoj módny vzhľad s niektorými sexy vlasmi na tvári, manžetou džínsy a biele tenisky. Sakra, Jonah.

Jonáš Hill
Mega agentúra

 

Vyzerá to ako jeho 21 Jump Street co-star Channing Tatum rady sa vyplatil. Začiatkom tohto roka povedal Jimmymu Fallonovi Dnešná show že sa dostal k svojmu milému priateľovi s otázkou o svojej fitness rutine potom, čo získal 40 libier na film. Hill, ktorý je na snímke v máji 2017, vyrazil na rozhovor, rozprával príbeh o televízii neskorej noci.

 

Jonáš HIll - Fit - Embed -1
Bauer-Griffin / Getty

“Za tento film som získal váhu Vojaci psi a potom som sa chcel dostať do lepšej kondície, a tak som zavolal Channinga Tatuma a povedal: “Hej, ak by som jedol menej a šiel na trénera, dostanem sa do lepšej kondície?” A on povedal: “Áno, ty hlúpe matka – samozrejme, budete. Je to najjednoduchšia vec na celom svete, “hovorí Hill, videný nižšie v apríli 2017.

 

Jonáš HIll - Fit - Embed -2
Tal Rubin / Getty

SÚVISIACE: Amazing Vlk z Wall Street Stretnutie sa stalo s Leonardom DiCapirom a vínom

Taktiež vedie časopis o jedle a posiela ho svojmu lekárovi, aby mu pomohol znížiť libru.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 28 =

map