Saks Fifth Avenue je nový Fendi Holiday kapsle kolekcie je farebný Punch váš šatník potrebuje

Príslušenstvo je východiskom pre začlenenie viac farieb do vášho šatníka. Nemôžete nájsť tú správnu? Hľa, nová zbierka kapsúl Fendi Saves Fifth Avenue je sortimentom 16 exkluzívnych, výnimočných kusov, ktoré pozdvihnú váš ďalší súbor do ulíc štýlu-hodný úrovne.

K dispozícii vo vnútri výberu obchodov Saks a on-line, výber, ktorý sa pohybuje medzi 650 dolárov a 3,050 dolárov, zahŕňa batohy, mokasíny, peňaženky, kabelky, kľúčenky a tenisky oblečené v dúhových grafických čapov a pruhy, ktoré zďaleka vyzerajú ako IRL emojis , Okrem toho obsahuje kúsok mikina s krátkym rukávom s bejeweled golierom a zodpovedajúcou džínsovou bránicou A.

A zatiaľ čo samotná zbierka je hviezdna, objavuje sa na vlajkovej lodi Saks Fifth Avenue v New Yorku, kde sú okná obchodu úplne ukryté vo všetkých veciach Fendi. Najlepšia časť? Rozkošný Fendirumis (dva fuzzy karikatúrni umelci nazvaní Piro-chan a Bug-kun) sú pripravení vystupovať v Manhattane a na Západnom pobreží. Do dňa 29. októbra od 12:30 pôjdu do Beverly Hills svoje výbušné osobnosti. do 5:30 hod. a v New Yorku od 1. novembra a 2. novembra od 14.00 hod. do 7:30 hod.

“Spoločnosť Saks je známa tým, že ponúka našim zákazníkom vzrušujúce a exkluzívne podujatia a partnerstvo s Fendi bolo fantastickým spôsobom, ako zdôrazniť kultový produkt značky a zároveň vytvoriť pre našich zákazníkov veľké skúsenosti,” uviedla šéfka obchodu Saks Fifth Avenue Tracy Margoliesová výkaz.

Pozrite si ďalšie z nižšie uvedených kolekcií– a navštívte SaksFifthAvenue.com (alebo obchody v Beverly Hills, Bostone, Bal Harbour, Phoenix, Neapol, Atlanta, San Francisco a New York).

Saks Fendi Collaboration 1
Saks Fifth Avenue
Saks Fendi Collaboration 2
Romer Pedron pre Saks Fifth Avenue
Saks Fendi Collaboration 3
Saks Fifth Avenue
Saks Fendi Collaboration 5
Romer Pedron pre Saks Fifth Avenue
Saks Fendi Collaboration 4
Saks Fifth Avenue

Nie sme len posadnutí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 − = 74

map