Salma Hayek začína v roku 2016 tým, že rozčesáva vlasy do nádhernej novej loby

Za posledné dva roky bol lob jedným z najobľúbenejších účesov medzi celebritami a obyčajnými smrteľníkmi a plodina Salmy Hayekovej je ďalším dôkazom toho, že tento trend pravdepodobne nebude čoskoro vyblednúť. Dnes hviezda vzala inštúram samie (natch) svojho zbrusu nového účesu, ktorý sa javí tesne nad jej ramenami. “Nový strih pre svoju novú komédiu, Opití rodičia!”posúdila fotku a pridala príslušný hashtag #shorthairdontcare.Hoci zmena je pre jej najnovšiu úlohu, zdá sa, že je docela psychedelizovaná – a my by sme boli príliš, ak by naše vlasy vyzerali tak dobre. Kliknite na našu galériu aby ste sa bližšie pozreli na Salma novú “robiť, a vidieť viac celebrity vlasy makeovers.

SÚVISIACE: Salma Hayekova dcéra je v makeupu taká dobrá, robí to pre svoju matku

Nový strih na mojej novej komédii, opití rodičia! #comedy #selfie #new #hair #drunk # rodičia #shorthairdontcare Corte de pelo nuevo, para mi nueva película Opití rodičia! #pelicula #nueva #pelo

Fotografie, ktorú vyslal Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 72 = 76

map