Salon Etiquette: Je tam Dress Code v salónoch?

Na rozdiel od vašej vysokej škole istiny, váš kaderník nebude vám trest pre nosiť príliš krátke sukne, ale existujú určité prvky vášho šatníka, ktoré môžu spôsobiť dvojaký úprava proces farba oveľa zložitejšie navigovať. “Každý má svoju vlastnú osobnosť, a samozrejme ctiť, že je dôležité, ale keď idete dostať chemickej služby urobiť, uistite sa, že bezprostredné spodná bielizeň nie je vyrobená z materiálu, ktorý je príliš drahé, alebo niečo, čo by bolo cítiť obrovská travesty, keby ste sa s ňou mali rozlúčiť, “hovorí Charles Baker Strahan, šéfredaktor Herbal Essences Celebrity. “Väčšina salónov má šaty, na ktoré sa môžete zmeniť, ale stále nechcete chodiť vo svojom novom kašmírovom svetre alebo v najdrahších šatách.”

Pretože váš stylista potrebuje vidieť váš výstrih, nechajte visiace náušnice a náhrdelníky doma alebo vo vrecku, ak plánujete ísť po vašom stretnutí. Rollover a svetelné perá nie sú ideálne, pretože v nich môžu byť uviaznuté voľné pramene a môžu sa cítiť nepríjemne, ak sa stane, že sa namočia do stredného šampónu.

SÚVISIACE: Salon Etiquette: Ako si myslím, že ste podvádzali svojho účesníka

Veci sa trochu technickejšie, ak idete na farebné ošetrenie. Vzhľadom k tomu, hlasné výtlačky a výrazné farby môžu ovplyvniť oko a byť rušivé, Strahan odporúča držať sa neutrálne farebné palety, a zvolila ľahké nadácie, aby váš kaderník môže používať správne tóny vylepšenie svojej pleti.

Ak ste prvý časovač v novom salóne, zvoľte mierne zmenšenú verziu oblečenia, ktoré obvykle nosíte. “Ako sa dať sa dokopy je nevyslovené spôsob rozprávania zvyšok sveta okolo seba, ako by ste chceli, aby dostal, takže dávať dohromady základné oblečenie, ako sa vám páči pracovať v živote je niečo ako narážka na stylista s ktorými pracujete, “hovorí. Taktiež premýšľajte predtým, než vyrazíte do klubového vybavenia, aj keď ste rezervovaný na neskoré večerné stretnutie. Vezmite si stránku z knihy Marthy Huntovej, ktorá je jedným z klientov spoločnosti Strahan a uchovávajte si príslušenstvo na dosah ruky. “Nechcete chodiť do salónu, ako by ste chodili do klubu,” hovorí, smeje sa. “Ale ak vychádzate zo salónu, vyzerá to tak, je to skvelé!”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − 79 =

map