Sam Claflin stratil 40 libier pre mňa skôr, než vy a jeho Abs sú neuveriteľné

Sam Claflin nebral žiadne skratky, keď prišiel hrať Will Traynor Ja predtým. Dôkaz? Jeho účet Instagram. Počas posledných 49 dní poslal každý deň fotografiu, ktorá viedla k uvoľneniu filmu, zdieľanie zákulisí s kamarátkami Emilom Clarkom a Matthewom Lewisom, rovnako ako on-set tidbits. 

Za svoj posledný príspevok Claflin odhalil, že stratil viac ako 40 libier, aby vykreslil Will pred nehodou, ktorá ho nechala ochromená, a tak urobil s veľmi sexy shirtless pic. V grame, Clalfin vyzerá neuveriteľne šťastný, keď sa usmeje na fotografiu na útese, o ktorej sa zdá, že skočí v prívese. 

Musel som sa dostať do špičkového fyzického stavu, aby som mohol hrať Will pred nehodou, a to prišlo aspoň s jedným dlhým a ťažkým každodenným zasadnutím v posilňovni a veľmi prísnou stravou s malým spánkom, “napísal vedľa” gram. “V troch mesiacoch, ktoré som trénoval, vylial viac ako 3 kameň a úprimne som presadil svoje osobné limity. Som herec. Robím všetko, čo je v mojich silách, aby som robil každú svoju hru čo najspoľahlivejšie. Ak chcete hrať to úprimne. A pravdivo. A dúfam, že ľudia investujú do tohto charakteru. ” 

Že som sa musel dostať do vrcholovej fyzickej kondície, aby som hneď pred haváriou zahral Will, a to prišlo aspoň s jedným dlhým a ťažkým každodenným zasadnutím v posilňovni a veľmi prísnou stravou s malým spánkom. Bolo pre mňa dôležité ukázať rozdiely medzi sebou pred a po nehode, nielen emocionálne a duševne, ale aj fyzicky. V troch mesiacoch, ktoré som trénoval, vylial viac ako 3 kameň a úprimne som presadil svoje osobné limity. Veľa ľudí bojuje s každodenným životom a robím to sami, mala som šťastie, že okolo mňa máme skvelú podpornú sieť, ktorá ma krok za krokom vedie celým procesom. Nehovorím, že som hrdina. Jednoducho hovorím, že som to považoval za ťažké, a preto oceňujem, čo ostatní ľudia prechádzajú. Som herec. Robím všetko, čo je v mojich silách, aby som robil každú svoju hru čo najspoľahlivejšie. Ak chcete hrať to úprimne. A pravdivo. A dúfam, že ľudia investujú do tohto charakteru. Obe strany Vôle sú samozrejme len jedna osoba, ale verím, že sme všetci tvorení mnohými rôznymi verziami sami. Mnohí z nás neboli otestovaní spôsob, akým má Will, ale niečo, čo sa takto mení, bude ovplyvňovať ľudí inak. Každý človek je iný. Každý sa zaoberá okolnosťami a situáciou inak. A každý by mal mať možnosť rozhodovať v živote bez úsudku alebo komentára. Tento film je cesta Wills. Užite si svoju cestu. #liveboldly # 50daycountdown #willtraynor @mebeforeyouofficial

Fotografie, ktorú poslal Sam Claflin (@ mrsamclaflin)

SÚVISIACE: Emilia Clarke a Sam Claflinova chémia v tejto New Me Before You Trailer je nepopierateľná

Nemôžeme sa dočkať, kým ho uvidíme, že Will vošiel Ja predtým!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − = 84

map