Saoirse Ronan a Greta Gerwig Zdieľajte sladký okamih v roku 2018 Oscarov obed

Saoirse Ronan and Greta Gerwig - Oscars Luncheon

Kevork Djansezian / Getty

Jennifer Davis

Február 05, 2018 @ 19:30

Odpočítavanie na 90. výročnú akadémiu je oficiálne a len so samotným mesiacom je tohtoročná úroda kandidátov na dnešných oslavách. Každý, kto si zaslúžil prestížnu privítanie, sa zišiel v hoteli Beverly Hilton v roku 2018 v Oscars obed, kde sa usadili a rozpoznali vzrušenie,. 

Dve dámy, ktoré sa zdalo byť nadšené, že sa tam navzájom stretávajú? Lady Bird režisérka Greta Gerwigová a hviezda filmu Saoirse Ronan. Priatelia a spolupracovníci zdieľali sladký okamih vo vnútri obedu, obklopujúc vzrušenie. Samozrejme, obaja vyzerali veľmi šikovne pri príležitosti, keď Ronan nosil oranžové a červené šaty a Gerwig v ružovej a modrej tvídovej vzhľad. 

SÚVISIACE VIDEA: Ako je vytvorený ikonický oscarový moment

Neboli jediní, ktorí sa spolu tešili na špeciálny obed. Laura Dernová odviedla veľa popoludní na Instagram, kde si odohrala rôzne nominácie vrátane Kobe Bryant, Meryl Streep a Timothée Chalamet. 

OSCAR NOMINEE, @ kobebryant !!!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ lauradern

Takéto krásne popoludnie, ktoré hostil akadémiu Nominees Obed! #merylstreep #sallyhawkins #timotheechalamet #samrockwell #dianewarren #common

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ lauradern

Nižšie uvidíte viac najlepších vedúcich a podporných nominovaných herečiek – už víťazov v našich očiach – na obed.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 96

map