Saoirse Ronan vytvára puzdro pre široký-nohavice na TIFF 2015

Jeden z najhorúcejších trendov na jeseň sú nohavice so širokými nohami, a preto sme boli na pôde, aby sme zistili niektoré stonky štýlových hviezd v Toronte počas Medzinárodného filmového festivalu v Toronte. Musíme priznať, že mnohé z najmódnejších osobností, ktoré zdobili # TIFF15, tento trend nebrali, ale namiesto toho sa rozhodli pre ultra ženské šaty a elegantné šaty. Ale jedna osamelá dáma, 21-ročná Saoirse Ronan z romantickej drámy Brooklyn, prekvapilo nás nie s jedným, ale s dvoma WLT (to je nohavice s širokým nohami, pre vás).

Najprv sme si ju všimli v bielych širokých nohaviciach – po Deň pracovnej sily, keď si ich spárovala s orezaným svetlo ružovým sveterom na premiéru svojho filmu. Potom, keď prišla do nášho pop-up portrétového štúdia, ktoré sme videli vyššie, vstúpila (a otočila hlavu) nosiacim námořník a biely oblek Me + Em, dizajnérske duo zo Spojeného kráľovstva “, ktoré som práve objavil,” Ronan povedal. Hviezda je obľúbená vec o jej komfortne vyzerajúcom súbore? “Športový pás na boku nohavíc.”

Takže, ak chcete vyskúšať tento trend, povedal Ronan. “Plus, je to pohodlné!”

2015 Toronto International Film Festival -
Michael Tran / Getty

SÚVISIACE: Pozrite si Stars Shine in V štýle‘s Photo Studio na # TIFF15

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map