Sarah Hyland na jej Super Hot Zlatých glóbusov po party: “Spanx je požehnaním, to je všetko, čo musím povedať”

Herečka Sarah Hyland bola medzi mnohými, veľa hviezd na oslavu V štýle a Warner Bros. post-Golden Globes včera v noci, a vyzerala neuveriteľne. Moderná rodina hviezda zaplavená čiernym plodom a plnou dĺžkou sukne Emilio Pucci, ktorú dokončila s výberom šikovných klenotov Lorraine Schwartz a jednu serióznu manikúru.

“Vykopávam oba kusy,” hovorí Hyland V štýle. “Koža a flitračky sú skvelé vzájomné spojenie, cíti sa trochu punk rock s pôvabom zmiešané palce. Plus som sa nakoniec rozhodol ísť s nápisom náhrdelník namiesto vyhlásenia náušnice.”

SÚVISIACE: Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o cenách Zlatý glóbus 2015

“Milujem toto oblečenieje to pre mňa iné. Nie je to najpohodlnejšie, pretože mám pocit, že musím všetko nasávať, “hovorí 24-ročný.” Ale Spanx je požehnaním, to je všetko, čo musím povedať. “Hyland tiež zdieľala svoju obľúbenú časť pripravenosti , a to je úplne veselé: “Jesť, kým to robíte … Ale pravdepodobne by som to nemal robiť v takých tesných šatách,” vtiahne.

SÚVISIACE: Ísť vnútri V štýle a Warner Bros. 2015 Zlatý glóbus po party

Spravodajkyňa Scott Huver a Brianna Deutsch

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − = 47

map