Sarah Jessica Parker Hand-prináša kolekciu SJP Shoe Bloomingdale

Sarah Jessica Parker dal Sex a mesto 3 povesti k odpočinku minulý mesiac po tom, čo potvrdila, že jej nejednoznačný post Instagram bol zármutok na kolekciu SJP obuvi predávanú v Bloomingdale (a nie kývnutie na SATC reunion, ako mnohí odvodili). No, deň začatia linky takmer prišiel.

Bloomingdale oznámila, že topánky SJP budú oficiálne debutovať na bloomingdales.com 15. júna a na vlajkovej lodi New York City 59. ulici v polovici júna so spustením 29 štýlov z pred-jesene 2015 kolekcie, s deviatimi štýly exkluzívne k obchodnému domu. A kto bol po ruke osobne dohliadať na inauguračné doručenie? Nie je iná ako samotná ikona štýlu dizajnéra.

SJP Delivery - embed
Maurizio Bacci

Pozdný včerajší večer Parker odviedol unglamornú udalosť rozbalenia nákladnej zásielky na nakladacom doku Bloomingdale do očarujúceho oblečenia tým, že nosí elegantné čierne oddeľovače, nadmerné odtiene a jej kovové peep-toes (365 dolárov, nordstrom.com) SJP “Naomi” príležitosť. Nechajte to Parkerovi, aby ste vyskúšali tvrdú prácu, tak štýlová.

Súvisiace video: Ako získať tónované nohy ako Sarah Jessica Parker

SOUVISLOSTI: Sarah Jessica Parker je Shoe Line SJP začať v Bloomingdale je

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 82

map