Sarah Jessica Parker označil páru podpätkov po Pal Andy Cohen (a on ich modeloval)

Nie je žiadnym tajomstvom, že Sarah Jessica Parkerová a Andy Cohen sú dlhoročné BFFs, a Sex a mesto hviezda len dal jej kamarát jeden z najlepších darov, ktoré by ste mohli dostaťpár obuvi kolekcie SJP menovanej na jeho počesť. A hostiteľ televízie ich rýchlo vyskúšal: Parker zdieľal veselý Instagram snap Cohen na Pozrite sa, čo sa stane naživo set, kde je videný predstavovať v šití šití na mieru a pár elegantných, nahých sandálov “Andy”.

SÚVISIACE: Sarah Jessica Parker ukazuje svoju najnovšiu kolekciu obuvi

Nie som ani prekvapený, akoby som zistil, ako prekrásna noha bravoandy vyzerá vo svojej menovke @sjpcollection shoes. Aké liečenie. X, Sj,”Parker označil fotografiu (na obrázku nižšie). Cohen tiež zdieľa rovnaký gram: “Predstavujeme Andy! @Sarahjessicaparker s názvom najnovšiu kolekciu @sjpcollection po moi a to sa hodí ako rukavica! Cítim sa ako muž A žena!”

SÚVISIACE: Hugh Grant hrá plešatý piateho WWHL (s malou pomoc od Sarah Jessica Parker)

Pozrite sa na výber Andyho Cohena, ktorý modeluje fantastickú obuv nižšie a vyzdvihnite si vlastný pár za 345 dolárov na zappos.com.

Nie som ani prekvapený, akoby som zistil, ako prekrásna noha bravoandy vyzerá vo svojej menovke @sjpcollection shoes. Aké liečenie. X, Sj

Fotografie odoslaná spoločnosťou SJP (@sarahjessicaparker) dňa

 

FOTOGRAFIE: Zmena vzhľadu Sarah Jessica Parkerovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 73 = 82

map