Sarah Jessica Parker vyzerá presne to isté v zriedkavom detstve

Už ste sa niekedy pýtali, či Sarah Jessica Parker vždy mala módu? Upozornenie na upozornenie: odpoveď je áno.

Herečka odišla do Instagramu dnes, aby oslávila narodeniny svojich starších sestier Rachel, a fotka, ktorú zdieľali, dokázala práve to. V tejto chvíli nosí dizajnér šaty s golierom, ktoré sú vybavené jemným šupinkom a sklenenou podšívkou. Jej kudrnaté vlasy sú spletené do dvoch pigtails, ktoré sú viazané pásikom. A okrem báječného oblečenia sa nám nepodarilo prekonať skutočnosť, že vyzerá skoro rovnako ako dnes – tento úsmev je úplne nezameniteľný.

Čo sme ešte milovali? Dotknutá správa, ktorú napísala svojmu súrodencovi v titulku. “Vy ste staršia sestra, ktorú opísali rozprávači,” povedala. “Spoľahlivý, najpriateľskejší, pokojný, ten, ktorý vždy dokončil domácu prácu uprostred chaosu, ten, ktorý mi čarovne našiel každú moju chýbajúcu vec, ten, ktorý uchovával všetky moje tajomstvá a vyčistil moje činy. ktorý som zdieľal miestnosť s osemnástimi rokmi a nikdy som si nemal sťažovať, ten, ktorý produkoval tie najväčšie prekvapujúce smiech, a každá obľúbená veľká sestra. “

Predtým, ako podpísala poznámku tým, že sa označila za “nepríjemnú a hlúpochúcu sa na polnoc noclehárku”, napísala Parker posledné sentimenty: “Rachelka šťastná, keď som vyrastala, chcem byť rovnako ako vy, milujem ťa tak.”

Ste staršia sestra, ktorú opísali rozprávači. Spoľahlivý. Najväčší druh. Pokojný. Ten, ktorý vždy dokončil domácu prácu uprostred chaosu. Ten, kto mi čarovne našiel každú chýbajúcu vec. Ten, ktorý držal všetky moje tajomstvá a tajil moje skutky. Ten, kto som zdieľal izbu s 18 rokmi a nikdy sa sťažoval. Ten, kto produkoval najviac prekvapujúce smiech. A každá obľúbená veľká sestra. Happy birthday Rachel. Keď vyrastám, chcem byť rovnako ako vy. Tešil som ťa tak. XXX, tvoja chaotická, hlúpačka na polnoci sestra Sj

Príspevok zdieľaný spoločnosťou SJP (@sarahjessicaparker) dňa

súvisiace: Nová Sarah Jessica Parkerová je tu a Carrie by chcela všetko

Príliš roztomilý.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 54 = 60

map