Sarah Jessica Parkerová: 50 Perfektné vyzerá za jej 50. narodeniny

Dnes trvá vo svojom 50. roku trvajúci guru Sarah Jessica Parker! Je to vraj včera, keď sme boli predstavení nápadným oblečením svojej postavy Carrie Bradshaw, potom 30-niečo módneho Sex a mesto. Ale ružové kravaty a nočné šaty stranou, Parkerove off-screen uniformy nás tiež nechávajú inšpirovať. Či už je v New Yorku. alebo elegantne predstavuje na červenom koberci, matku troch a V štýle Cenník víťazov v službe Social Media nikdy nemôže sklamať svojím rozhodnutím.

V skutočnosti Parker priniesol svojmu odbornému vkusu masám tým, že navrhla vlastnú kolekciu topánok pre Nordstrom, ktorá sa štýlovo pohybuje od šikovných a sofistikovaných až po koketné a ženské. Nie je ani žiadnym prekvapením, že Fendi získal pomoc hviezdy, keď prišiel čas vytvoriť spin-off pôvodnej bagety luxusnej značky.

SÚVISIACE: Sarah Jessica Parker menuje páru podpätkov po Pal Andy Cohen

Parker je neohrozená, pokiaľ ide o štýl červeného koberca, ako odhalila Katie Couricová V štýleFebruára 2014. “Nosím niečo, pretože na to odpoviem, alebo som nadšený dizajnérom,” hovorí. “Takže si myslím, že ho to vytiahol, alebo ho nevytiahol, to pre mňa takmer neexistuje, pretože naozaj hľadám skúsenosti, nie nejakú správu.”

Napriek tomu, ak by sme začali rozdávať známky, je nepopierateľné, že herečka by mala skóre všetkých A.

FOTKY: Sarah Jessica Parker ‘s Standout Style Moments

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map