Sarah Paulsonová bola poradená, aby udržiavala svoj vzťah s “oveľa staršou” priateľkou Holland Taylor a Secret

Sarah Paulson a Holland Taylor sa už zhruba dva roky stretávajú a majú veľa rozkošných pár okamihov, aby sa im to ukázali, ale ich romantika nebola vždy tak akceptovaná inými. Paulson odhalil digitálny časopis Net-a-Porter, Upraviť, že na jednom mieste jej bolo povedané skryť svoj vzťah s Taylorom na základe obáv, že by to mohlo negatívne ovplyvniť jej začínajúcu kariéru.

“Moje životné voľby sú nekonvenčné,” povedala v príbehu. “Som s oveľa staršou osobou a ľudia považujú za úplne fascinujúci a zvláštny a pre mňa je to na mňa najmenšia zaujímavosť.”

SÚVISIACE VIDEO: Holandsko Taylor Gushes cez priateľku Sarah Paulson je štýl Red Carpet: “ona môže nosiť niečo”

Taylor je teraz 74 rokov, zatiaľ čo Paulson je 42 rokov a niektorí ľudia sa cítili nútení poznamenať, že ich vekový rozdiel je Paulson.

“Skôr, keď ľudia zistili, že som bol s Holandskom, niektorí povedali:” Myslím, že musíte byť opatrný, obávam sa, že to negatívne ovplyvní vašu kariéru. ” Bol som rád, čo? Nikdy mi to nenapadlo, “povedal Paulson.

SÚVISIACE: Sarah Paulson a Holly Taylorove najkrajšie pár momenty

Zatiaľ čo ju nenapadlo až do tej chvíle, keď v roku 2016 prijala jej zaslúženú Emmy za najlepšiu herečku za svoju úlohu Marcie Clarkovej Ľudia v. O.J. Simpson, diskutovala o tom, či povedať alebo nechce povedať “Milujem ťa” Taylorovi vo svojom prijateľnom prejave.

“Myslel som si, že by som to nemal urobiť?” Potom som si pomyslel, prečo by som to nemal? Povedal Paulson. “Skutočnosť, že mám túto myšlienku je zle, ale mala som chvíľku spoločenského záujmu a premýšľal som, či možno ľudia, ktorí o mne nevedeli, by boli ako, čakať, čo? Ale potom, viete, ja urobil to tak. “

Dobré pre ňu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 3

map