Scarlett Johansson priniesla svoj 72-rok-starý Doppelgänger na hrubú noc premiéru

Scarlett Johansson a jej babička doppelgänger sa oficiálne stretli a tieto obrázky hovoria všetko. Ako sľúbila, herečka priniesla jej 72-ročnému vyzerajúcemu, Geraldine, na premiéru svojho nového filmu, Hrubá noc, v pondelok a obaja mali výbuch na červenom koberci.

V prípade, že potrebujete osvieženie, bol Johansson prakticky predstavený Geraldinemu už v apríli, keď Redditer poslal fotku svojej babičky a napísal: “Moja babička vyzerala ako Scarlett Johansson, keď bola mladšia.”

Fotografia sa rýchlo stala vírusovou a samotná herečka sa zhodla na tom, že podobnosť je prekvapujúca. Pozvala Geraldina, aby s ňou prešla červený koberec na jej ďalšiu premiéru filmu, ktorá sa práve tak stala v pondelok večer.

VIDEO: Scarlett Johansson zistil, že má babku Doppelgänger

Dvaja sa postavili vedľa seba na červenom koberci so zodpovedajúcimi šumivými spojkami, ktoré napodobňovali menovku. Dve zapínané peňaženky, takže si Scarlettova kabelka prečítala “Dobrý deň, volám sa Geraldine.”

Scarlett Johansson - Grandma - Embed -1
James Devaney / Getty

Len sa pozrite na tieto dva smiech a usmievajte sa v noci preč.

Scarlett Johansson - Grandma - Embed -2
Dimitrios Kambouris / Getty

SÚVISIACE: Scarlett Johansson zažiaril na Hrubá noc Premiéra v šatách Disco Ball

Ak Johansson niekedy potrebuje herečku, aby ju mohla hrať v budúcnosti, vie len, kto volá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map