Scarlett Johansson Turns 32! Pozrite sa na jej najviac prekvapujúce (a nádherné) vlasové transformácie

Ktorá hollywoodská bomba sa narodila v roku 1984 v New Yorku a hral v hitových filmoch, ktoré sa rozprestierajú Duch sveta (2001) na Sofia Coppola Stratené v preklade (2003)? Samozrejme, hovoríme o Scarlette Johanssone, ktorý sa dnes strieda 32 rokov!

Dnes je teraz bona fide hviezda snáď najlepšie známa svojim zbožným hereckým štýlom vo filmoch ako je Don Jon (2013), Láska pre Bobbyho Longa (2004), Prestíž (2006), Bod za zápas (2005) a Woody Allenovej Vicky Christina Barcelona (2008).

Ak chcete ísť spolu s jej rozsiahlym hereckým resumé, Johansson je tiež známy svojou schopnosťou skákať prakticky akúkoľvek farbu vlasov. A netreba hovoriť, sme ohromení! Nielenže dokáže odtiahnuť platinu a brunetky s rovnakou vôňou, ale experimentuje aj s bohatými červenými a jahodovými blondami. Ak chcete vidieť Johanssonovu ah-mažúcu transformáciu vlasov pre seba, kliknite na meniaci sa vzhľad herečky na počesť jej narodenín.

Šťastná 32., Scarlett! Tu je báječný rok experimentovania s krásou. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map