Scoop Up Tieto Warby Parker x Maiyet slnečné okuliare Teraz

Keď sme na pristávacej dráhe prvý krát na jar vyskúšali slnečné okuliare Warby Parker x Maiyet, nemohli sme sa dočkať, kým sa dostaneme na pár. Minimálne, tónové tóny, ktoré sa dodávajú v troch farbách, boli neuveriteľne elegantné a v našom šatníku mohli ísť skoro všetko. A za 145 dolárov to bolo ukradnutie, ktoré by sme mohli dostať za sebou. No viac, sme boli nadšení, že dve spoločensky zodpovedné značky spolupracovali, dodržiavajúc pôvodné štandardy Warby Parker: pre každý predaný pár je pár rozdelený na niekoho, kto je v núdzi.  

“Nie je to často, ak hľadáte partnera, ktorý zdieľa vaše hodnoty a svoje zakladajúce zásady,” hovorí Paul van Zyl, generálny riaditeľ spoločnosti Maiyet a spoluzakladateľ. “Sme potešení, že spolupracujeme s Warby Parker – značkou, ktorá prelomí plesne a zlepšuje svet.” Vážne pocity boli zdieľané spoluzakladateľom spoločnosti Warby Parker a spoluzakladateľom Neilom Blumenthalom, “záväzok spoločnosti Maiyet k návrhu a posilňovaniu miestnych remeselníkov je dokonale prepojený s Warby Parkerom. Naša nádej je, že Maiyets a Warby Parkers na svete demonštrovať, že dobrý dizajn môže robiť celosvetové dobro. “

Uistite sa, že máte dnes na adrese warbyparker.com

SÚVISIACE: Spýtajte sa odborníka: Evangelistov Warby Parker Eyewear Evangelistov, David Gilboa a Neil Blumenthal

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − = 90

map